facebook_pixel

10 důvodů proč koupit na Stips

Nikolaj Kolesnik
  1. Originální zážitky. Vybíráme pro vás spoustu originálních zážitků, některé z nich na jiných portálech nenajdete.
  2. 10 v 1. Máte možnost vybrat až 10 zážitků a zaplatit pouze za nejhodnotnější z nich.
  3. Flexibilita pro kupujícího i obdarovaného. Zákazník může vybrat více zážitků do jednoho balíčku a obdarovaný má možnost si sám vybrat, který zážitek z tohoto balíčku je pro něj nejlepší.
  4. Univerzálnost zakoupeného zážitku. Koupený zážitek se nevztahuje na konkrétní lokalitu, což je velká výhoda pro obdarovaného, který si ji zvolí sám podle svých potřeb.
  5. Perfektní řešení. Správná volba pro všechny, kteří mají obavy s výběrem dárku a chtějí na 100% udělat radost. S námi nikdy nešlápnete vedle.
  6. Dárkové balení. Vaším dárkem se stane stylová karta, která vypadá jako VIP kreditka s unikátním číslem ukrývající překvapení v podobě zážitků. To vše zabalené v krásné sametové krabičce.
  7. Rychlé dodání. Elektronický voucher máte během několika minut v emailu. Dárkové balení je možné doručit k vám domů hned druhý den, pokud objednávku provedete do tří odpoledne.
  8. Osobní přístup. Jsme vám k dispozici na online chatu. Pokud máte speciální přání, sestavíme vám balíček na míru dle vašich potřeb.
  9. Výměna. Samozřejmostí je u nás výměna jakéhokoli zážitku za jiný s možností doplatku. Pokud si vyberete levnější zážitek, zbytek částky vám na účtu vždy zůstane a můžete využít příště na něco jiného.
  10. Platnost karty. Nakupujte u nás cokoliv bez ohledu na sezónu. Platnost karty je totiž 6 měsíců a v případě potřeby je možné znovu prodloužit.

Naše doporučení od Stips


Ach jo! Nějak jsme to nedohledali.[ultimate_info_banner]

Okomentovat