facebook_pixel

Black Friday na Stips.cz

Simona Horackova

Black Friday – Černý pátek je pátek po Dni díkůvzdání ve Spojených státech (vždy čtvrtý pátek v listopadu) a považuje se za začátek předvánoční nákupní horečky. V USA a Kanadě většina velkých obchodních řetězců mají výprodeje za neskutečně snížené ceny. Nejde sice o slevy na zážitky, přesto má Black Friday u veřejnosti ohromnou odezvu. Zákazníci neváhají stát celou noc v dlouhých řadách a čekat na otevření, aby si mohli koupit zboží s výrazně nízkou cenou. 90% slevy – na to slyší každý, berou supermarkety útokem. Kolikrát je kapacita obchodu přeplněna, tahají se o levnou elektrotechniku a značkové oblečení. Dochází často k roztržkám, násilí a zraněním.

Zážitkové dárky – najdi slevu

Černý pátek je kritizován jako svátek konzumní společnosti, ale nic to nemění na jeho atraktivnosti. Lidé tento den milují a jsou ochotni pro něho obětovat svůj volný den a někdy i zdraví. Navíc jde o jakousi poctu k zákazníkovi. Odměna za jeho nákupy. Zajisté vás potěší, že i na našem portálu nabízíme stejnou akci.    Najdi slevu a užij si svůj zvolený zážitek na plno!  Senzační dárek a k tomu za hubičku. To se neodmítá!  To se prostě musí zaznamenat do kalendáře, abychom najdi slevu, neprošvihli.

Slevové kupony na Stips

Sledujte pravidelně naše stránky, abyste nepropásli slevové kódy na nákup zážitků. Proč draze, když to jde i levně? Dárek máte vyřešený, sny splněné a za skvělou cenu.  Užijte si s námi ten nejromantičtější den nebo nějaký šílený zážitek. Dodejte si odvahu a splňte si konečně svůj sen – letět v balonu, volný pád, rychlá jízda v nadupaných fárech … je toho spousta, co vám může Stips nabídnou. Konec trápení s dárky na Vánoce 2017. Vše máte na dosah i slevové kupony! Buďte originální a smělí!  Buďte svým výběrem vánočních dárků in! Trendy nejsou teplé papuče a ponožky. Trendy dárky jsou ty zážitkové!

 

Do konce měsíce rozdáváme 200 Kč na nákupy, stačí když zadáte kód „blackfriday2017″ během objednávky a dostanete slevu

Okomentovat

Top zážitky