Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Intenzivní kurz latino dance pro pár

Zahoďte ostych a protančete střevíčky!

Vždy zálibně koukáte, jak se tanečníci prohánějí po parketu a sníte o tom, že jednoho dne se k nim budete moci přidat? Pak je nejvyšší čas to změnit! Po 10 lekcích vedených zkušenými tanečníky z vás bude hvězda každého parketu. Lekce se konají každý týden, na výběr máte z vícero úrovní. Na své si tedy přijdou jak úplní začátečníci, tak i středně pokročilí. Nejprve si projdete základy a postupem času se budete učit i složitější pohyby a včleňovat je do naučené sestavy. Kurz také zahrnuje figury a styling v páru i v sólu. Ve skupině bývají rovnoměrně zastoupena obě pohlaví a partneři se v průběhu lekce střídají (na přání však můžete zůstat po celou dobu lekce se svým partnerem).  S sebou si přineste pohodlnou obuv na tanec a dobrou náladu. Na první hodině dostanete permanentku na všech 10 lekcí. Výhodou permanentky je, že pokud hodinu zmeškáte, nepřicházíte o ni, a reálně tak využijete všechny objednané lekce. Po kurzu se zkušeným lektorem to pak lehce roztočíte v každém klubu! Vyberte si, který tanec vás láká více. A nebo se rovnou naučte oba:

Salsa

Salsa vznikla jako koktejl namíchaných historických tanečních forem typu mambo, danzon, cha-cha a další. Slovo salsa španělsky znamená omáčka, ale v souvislosti s tímto tancem je to myšleno spíše jako koření. Okořeňte si život něčím vášnivým a nespoutaným a to salsa tanec bezpochyby takový je.

Bachata

Bachata má své kořeny v Dominikánské republice. Původem slovo bachata znamená oslava a znamenalo fiestu, kdy se lidé sešli, popíjeli a tancovali s hudbou. V té době se přezdívalo salse jako tanec bohatých a bachata byla tancem lidovým. V 60. letech se výrazně změnila situace a bachata se začala díky umělcům rozšiřovat. Postupně se její hudba dostávala do rukou čím dál tím významnějších umělců a v 80. letech vstoupila do proslulých klubů. Zaujala tanečníky ze střední třídy a tím smazala svoji minulou spojitost pouze s chudou vrstvou. Zkuste rytmy bachaty.

Průběh kurzu: Setkáte se s instruktorem, se kterým se dohodnete, jaké dny v týdnu můžete kurz navštěvovat. Na první hodině se naučíte základní teorii, kroky a figury. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky až středně pokročilé, hodiny si vyberete podle své úrovně. Lekce se většinou konají jeden den v týdnu a trvají 60 minut. Na kurz můžete přijít s partnerem i bez něj. Tancuje se vždy v párech, během hodiny svého partnera všichni několikrát mění. Na přání lze zůstat v páru s vlastním partnerem po celou dobu lekce. Lokalita:
 • Praha
Dárek obsahuje:
 • Zážitek pro 2 osoby
 • 10 lekcí po 60 minutách
 • Instruktor
Dárek neobsahuje:
 • Dopravu na místo konání a služby nad rámec balíčku
Sezóna
 • Celoroční
Počasí:
 • Nemá vliv
Rezervace:
 • Je možné navštěvovat kurz hned
 • Úplní začátečníci si mohou počkat na začátek nového kurzu
Rozvrh kurzů:
 • Salsa se koná každou středu: 18:00 - začátečníci, 19:00 - mírně pokročilí, 20:00 - pokročilejší (složitější figury apod.).
 • Bachata se koná každý pátek: 18:00 - začátečníci, 19:00 - mírně pokročilí, 20:00 - pokročilejší (sensual bachata - důslednější práce s vlastním tělem    pomocí vln, izolací apod.)
 

Lokalita:

 • Praha, , Vyšehradská 6 124

† Taneční škola †

Praha, , Vyšehradská 6 124

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Dalibor

  15.06.2019

  Přítelkyně rozhodla, že je na čase se naučit společně něco novýho. Na tanec jsem fakt levej, ale s instruktorem to šlo trochu líp. Kurz byl náročnej, jak už tady píšou ostatní, ale stojí to za to.

 • image

  Simona

  30.08.2018

  Náročné,ale skvělé. Mému příteli to šlo rychleji než mně, ale všechno jsem dohnala. Bylo to skvělé

 • image

  Markéta

  14.05.2018

  Lekce byly velmi fyzicky náročné, ale po pár lekcích jsem si to začala užívat, a tak jsem vyčerpání velmi nevnímala. I partner se velmi bavil, i když občas remcal, že by se raději díval na fotbal doma, ale nakonec šel. Doporučuji

Místo konání zážitku

image

Intenzivní kurz latino dance pro pár

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby