Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Kurz práce s kůží: vyrobte si vlastní opasek

Designový doplněk, který si sami vytvoříte

Chcete opasek, který vám konečně bude perfektně sedět? Nebo potřebujete dát odpočinout vaší hlavě, která je přetížená neustálým přemýšlením? Přijďte na kurz práce s kůží a čeká vás obojí. Brašnářství a ševcovství mají pověst vysoce specializovaných řemesel, základy se ale můžete naučit i vy. Vlastnoručně vyrobený opasek, který si z kurzu práce s kůží odnesete, se může stát chloubou vašeho šatníku a oblíbeným kouskem, po kterém vždy s láskou sáhnete. Kurz práce s kůží je také skvělou volbou, pokud hledáte originální dárek pro někoho blízkého. Nadčasové designové doplňky patří do každého šatníku a pokud bude opasek vaším vlastním výtvorem, bude mít dárek ještě větší hodnotu. (Doporučujeme zjistit obvod pasu dotyčného předem, aby opasek na míru byl skutečně na míru :D, návod, jak to lze nenápadně provést, naleznete zde) Kurz si užijí jak středně pokročilí, tak úplní začátečníci (není určen pro děti). Instruktorka vás výrobou opasku provede krok za krokem, vzhledem k malému počtu účastníků v kurzu se může věnovat každému osobně, aby si všichni odnesli perfektní voňavý pásek a nezapomenutelný zážitek. Budete v těch nejlepších rukou. Instruktorka se věnuje brašnářství už osm let a vždy navrhuje produkty tak, aby byly propracované do posledního detailu. A přesně takto je veden i kurz práce s kůží. Se všemi nástroji se předem seznámíte a veškeré kroky si vyzkoušíte na nepotřebném kousku kůže, tudíž se vyhnete začátečnickým chybám na výsledném opasku a váš konečný výtvor tak bude vypadat jako od zkušeného brašnáře. V kurzu práce s kůží se používají jen ty nejkvalitnější materiály, tudíž si odnesete opravdu kvalitní kus, který vám vydrží věky. Vyrábí se jeden typ pásku, ale barvu kůže, barvu šití a typ zapínání si budete moci vybrat podle svých představ.

Průběh zážitku:

Po příchodu si instruktorka převezme váš zážitkový voucher. Poté vám vše vysvětlí a ukáže. Veškerý materiál potřebný k výrobě opasku dostanete přímo v kurzu práce s kůží. Fantazii se meze samozřejmě meze nekladou, tudíž v rámci možností můžete vložit do práce vlastního kreativního ducha a vytvořit si unikátní kousek. Vše si předem vyzkoušíte na zbytkovém kousku kůže a poté bude následovat samotná výroba. Z kurzu si odnesete hotový vlastnoručně vyrobený kožený opasek.

Lokalita:

  • Praha, Konšelská 112

Zážitek obsahuje:

Kvalitní italská kůže ve 3 barvách (koňaková, tmavě hnědá, černá) Několik typů elegantní přezky (dámské i pánské varianty) Nástroje potřebné k výrobě Výsledný opasek vlastní výroby zhotovený na míru Drobné občerstvení (káva, voda, čaj, ovoce, sušenky aj.) BONUS JAKO PŘEKVAPENÍ!

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo kurzu a z místa kurzu Nadstandardní služby (např. ozdobné obšití opasku, zdobení opasku aj.)

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Nemá vliv, kurz se odehrává v ateliéru.

Diváci:

Doprovod se nedoporučuje, ale je možný předem domluvit (ateliér má omezený prostor).

Poznámka:

Změna rezervace min 7 kalendářních dnů před termínem kurzu. Prioritně bude nabídnut nový termín pro čerpání zážitku, po domluvě lze individuálně provést storno. Je možné, že se při práci lehce ušpiníte. Doporučujeme vhodné oblečení. Minimální kapacita kurzu: 3 účastníci Maximální kapacita kurzu: 5 účastníků

Místo konání zážitku