Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Slaňování z jeřábu - 110 metrů

Nejvyšší z nejvyšších

Odkud je nejlepší výhled na město Brno? Co takhle ze 110metrového jeřábu? Tento výhled bude ještě navíc okořeněný adrenalinovým zážitkem jak se patří. Slaňování z jeřábu z největší možné výšky už není záležitost pro slabé povahy. Pověsit se hlavou dolů a mít pod sebou 37 pater volného prostoru vžene do žil spoustu adrenalinu a otiskne se do paměti už napořád. Nasadíte si rukavice, připnete se ke dvojitému lanu a pomalu se pustíte z výšky tak, jak velí gravitace - k zemi. Dostanete samozřejmě odbornou instruktáž, jak na věc. Po té si vše vyzkoušíte na vlastní kůži - nejen základy, ale i způsoby slaňování, které využívají speciální jednotky! Je třeba si přinést vlastní rukavice, doporučujeme kožené. Z hygienických důvodů není možné rukavice mezi zákazníky střídat.

Průběh zážitku:

Před slaněním vypíšete registraci, ve kterém svým podpisem odsouhlasíte pravidla chování během slaňování z jeřábu a po něm. Máte také možnost objednat si videozáznam na DVD. Dostanete slaňovací instruktáž, nasadíte si rukavice, karabinu, připnete se na lano a slaníte se dolů. Každý účastník obdrží po slanění certifikát o úspěšném absolvování.

Lokalita:

  • Praha, 74

Zážitek obsahuje:

Odborná instruktáž Extrémní slanění Certifikát o absolvování Adrenalinová vzpomínka na celý život

Zážitek neobsahuje:

Rukavice (z hygienických důvodů není možné rukavice mezi zákazníky střídat) Dopravu na místo

Sezóna:

červen, červenec

Počasí:

Slaňuje se za každého počasí.

Diváci:

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Poznámka:

Je nutné dodržet váhový limit od 40 kg do 120 kg. Zájemci mladší 18 let potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jež je přítomen v den konání akce.

† Jiří Stolín (68966369) †

Praha, 74

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

  • image

    Markéta Slachová

    21.03.2023

    Jedním slovem „fantastické“.