facebook_pixel

Darujte až 10 zážitků v 1

Jana Prascakova

Zážitek jako dárek?

Zážitky formují náš charakter i povahu a dělají tak každého z nás jedinečnou osobností. Proto by jsme se měli snažit o to, aby jsme během života nasbírali co nejvíce intenzivních a pozitivních zážitků či už samy nebo spolu se svými blízkými.  Každý z nás je ale jiný, a někdo nové zážitky vyhledává aktivně, jiný si je zase šetří na speciální příležitosti. Je-li tomu tak či onak, zážitky s námi zůstanou po celý zbytek života jako součást našich vzpomínek. Rozdávejme si proto jedinečné a pozitivní zážitky vzájemně co nejvíc, a to klidně i ve formě dárku!

Darujte až 10 zážitků v 1                                                          Darujte až 10 zážitků v 1

Firmy na zážitky – jak to funguje?

Firmy na zážitky nabízejí originální dárky pro všechny a vy tak máte možnost vybírat si ze široké nabídky jedinečných služeb a zážitků. Zvolené zážitky si pak můžete užívat buď samy nebo v doprovodu svých blízkých a spolu tak zažít neopakovatelné okamžiky, které Vám už nikdo nikdy nevezme. V současnosti doba hmotných dárků, zdá se, značně upadá, protože každý z nás již vlastní téměř vše po čem kdy toužil. Doma máme svojí oblíbenou ultra HD televizi a naše oblečení a doplňky se řídí podle nejnovější módy. V dnešní době je proto spíš nouze o kvalitně strávený čas.
Když ale svým blízkým chcete darovat radost a úsměvné vzpomínky, je zážitek jako dárek naprosto ideální volba. Většina firem na zážitky však na Vaše přání vystaví jenom dárkový poukaz se jménem a hodnotou kupónu, popřípadě Vám nabídnou k tomu ještě lukrativní slevu.

Darujte až 10 zážitků v 1

Až 10 zážitků v 1!

Když ale nechcete, aby Váš zážitkový dárek byl neosobní a taky něco vypovídal o Vašem vztahu s obdarovanou osobou můžete využít skvělé nabídky na stránce stips.cz! Zde si totiž můžete zakoupit až 10 zážitkových dárků v 1. Výběr zážitků je opravdu pestrý, takže můžete vybírat a kombinovat neomezeně a hlavně dle preferencí obdarovaného. Vaši kreativitě se meze nekladou a vy si tak do své dárkové krabičky můžete navolit bohatou škálu zážitků – od adrenalinových či sportových aktivit, které pak můžete doplnit zajímavým kurzem nebo výletem až po různé relaxační pobyty ve wellness zóně.
Nemusíte se přitom vůbec bát, že Vaše peněženka bude zívat prázdnotou! Platíte jenom za cenu toho nejdražšího zážitku a obdarovaný si pak sám nakombinuje jednotlivé zážitky dle svých časových možností a momentální nálady.
Dárkové balení převázané barevnou stužkou je samozřejmostí a je k Vašemu nákupu přidáno automaticky bez jakéhokoliv navýšení nákupní ceny. Pokud kupujete dárek na poslední chvíli, můžete požádat i o elektronickou verzi dárku, která Vám bude okamžitě doručená do Vaši mailové schránky.

Neváhejte už proto ani minutu a překvapte své blízké dárkem, který jim už nikdo nikdy nevezme! Společný piknik, výlet nebo wellness pobyt – je už jen a jen na Vás jakou variantu zvolíte.
Nezapomínejte, při tom, že zážitkové dárky kromě jiného upevňují mezilidské vztahy a jsou proto ideálním dárkem pro všechny bez rozdílu věku.

Darujte až 10 zážitků v 1

Okomentovat