facebook_pixel

11. Ročník food festival Praha 2017

Huy Ha Duy

Jak potěšit mlsné jazýčky? Food festival Praha!  Tady bychom mohli začít! Praha, město sto věží, památka UNESCO a jedno z nejkrásnějších měst na světě každý rok připravuje přehlídku toho nejlepšího z gastronomického umění od prvotřídních kuchařů a restaurací. Tato jedinečná událost proběhne pod širým nebem na Vyšehradě, který se nachází na kopci vzdáleném od centra Prahy na jih, kde vás nadchne kouzelné panorama s výhledem na řeku Vltavu, můžete zde obdivovat i spoustu památek. Nemusíme zdůrazňovat, že Praha má jedinečnou atmosféru a kouzlo, snoubí se v naší metropoli romantický, starověký a moderní styl.  A co je důležitější, toto kosmopolitní město pro vás již po jedenácté připravuje úžasný festival chutí a vůní.

naplavka

TŘÍ DENNÍ SVÁTEK JÍDLA –  FOOD FESTIVAL PRAHA

Každoročně pražská gastronomická událost přitahuje pozornost celé Evropy. Jen málokdo si nechá ujít tento gurmánský zážitek. Vše vypukne 26. května – přiláká vás vůně koření z celého světa, nové chutě a překvapivé kombinace známých i neznámých pokrmů. Festivalové menu je jako vždy neuvěřitelně pestré. Nebudou chybět předkrmy, polévky, hlavní jídla, dezerty a speciální přílohy. Zajímavým zpestřením gurmánského festivalu budou stany s kávou, čokoládou, vínem, pivem a dalšími lahodnými nápoji a pochoutkami. Doprovodný program obsahuje degustaci vín, ukázku barmanského umění, případně si můžete vyzkoušet stáčení piva nebo si promluvit se zajímavými hosty.

naplavka

FESTIVAL RAFINOVANÉ CHUTĚ V PRAZE

Stává se pravidlem, že po tomto bezvadném festivalu chutí, někteří návštěvníci zatouží zdokonalit své dovednosti při přípravě pokrmů. Kurz vaření je jednou z možností jak vykouzlit chutné pokrmy i ve své kuchyni. Pod taktovkou opravdových mistrů se naučíte připravovat lahodné jídlo. Nechte se zasvětit do kulinářského umění, kde se jídlo přemění na skvostný zážitek. Nemusíte v kuchyni trávit hodiny a nemusí to být dřina, stačí si na našem portálu vybrat pro vás ten nejzajímavější kurz vaření – středozemní kuchyně, asijská kuchyně, jak zvládnout menu pro dva, zajímavá je i vegetariánská kuchyně a kurz zdobení perníčků.

asisjky

Okomentovat