facebook_pixel

I na nákupu dárků se dá ušetřit

Jana Prascakova

Chcete ušetřit při nákupu netradičních dárků nebo adrenalinových zážitků? Poradíme vám jak. Není pravdou, že ušetřit při nákupech online se dá jen pomocí srovnávání cen, cestou může být i využití slevových kódů.

Stačí pozorně hledat na internetu a před každým nákupem si ověřit, zdali e-shop, ve kterém se chystáte nakoupit, nenabízí nějaký slevový kupón. Jedná se o unikátní kód, který můžete vložit v košíku před odesláním objednávky. Po jeho vložení můžete v mnoha obchodech získat okamžitou slevu na nákup nebo jinou výhodu jako například poštovné zdarma.

slevovy-kupon

Kde slevové kódy hledat?

Buď můžete zkusit přímo slevový kód vyhledat přes Seznam nebo Google, ale často se stává, že najdete již nefunkční nebo neexistující kódy, které vám slevu neposkytnou. Na druhé straně existuje mnoho kuponových portálů, které slevové kódy agregují a zdarma je zveřejňují. Jedním z nich je Kuponik.cz, se kterým jsme nyní navázali spolupráci a na kterém najdete jen platné a ověřené slevové kódy zdarma. Všechny totiž před zveřejněním podléhají schválení a řádnému otestování tak, aby skutečně každý při jejich využití ušetřil.

kuponik-cz

Nejenom, že zde najdete slevy na elektroniku, módu, doplňky do domácnosti a další zboží z největších internetových obchodů, najdete zde i slevové kupóny na služby. Využít tak můžete i slevových kódů Stips, které vám zlevní nákup adrenalinových nebo sportovních zážitků na našem portálu až o fantastických 350 korun. Vzhledem k tomu, že na Stips.cz máme pro vás připraveny stovky originálních dárků s netradiční formou nákupu, věříme, že poskytnutím těchto slevových kódů vám nákup ještě více zpříjemníme.

Okomentovat