facebook_pixel

Mezinárodní Studentský Ples

Jana Prascakova

Kromě charitativních akcí pořádá naše organizace Mezinárodní svaz mládeže (MSM) i mnohé akce pro studenty, kteří na naši jazykovou akademii přicházejí studovat z různých koutů světa. Mezinárodní svaz mládeže aktivně spolupracuje s českými veřejnými univerzitami, s Ministerstvem kultury České republiky, Českou fotbalovou asociací, s Asociací hotelů a restaurací, mezinárodními mládežnickými asociacemi, a také se zahraničními velvyslanectvími v Praze.
Ve spolupráci s světoznámými vysokými školami Španělska, Švýcarska, Kanady, Anglie a Spojených států a společně s nejlepšími státními univerzitami České republiky, připravujeme každoročně Mezinárodní Studentský Ples, který se koná v nádherném novorenesančním paláci Žofín, nacházejícím se na známém Slovanském ostrově přímo v centru Prahy.
Mezinárodní Studentský Ples v Praze se pořádá pro mladé perspektivní lidi z celého světa, pro studenty středních a vysokých škol, absolventy či zájemce o studium na vysokých školách v tuzemsku či zahraničí. Na plese mají studenti příležitost se setkat s ostatními studenty a také absolventy ze všech koutů světa, či s představiteli světových univerzit.
Studenti a zájemci se mohou také před zahájením plesu zúčastnit „Mezinárodního Vzdělávacího Veletrhu, kde mají možnost dozvědět se o nových unikátních „double degree“ programech v České Republice, a levnějším vzdělávaní v zahraničí. Na Vzdělávacím Veletrhu se můžete seznámit s představiteli jednotlivých univerzit, zeptat se na různé dotazy, které Vás budou zajímat, a hlavně zjistit informace o nabízených programech.

Poslední Mezinárodní Studentský Ples se konal 24. března 2015 od 19:00 a trval až do brzkých ranních hodin. Ve dvou sálech paláce byl pro návštěvníky připraven bohatý program, jako například Orchestr, Český zpěvák David Kraus, skvělá saxofonistka Andrea Fraš, Beatles Revival Band, Real Influence, a mnoho dalších.

Okomentovat