facebook_pixel

Jaký to je navštiv strašidelný dům v centru Prahy?

Simona Horackova

Chcete-li zažít skutečnou hrůzu, překročte práh strašidelného domu v centru Prahy. Zde zažijete takový strach, který jste nikdy předtím necítili! Vaše podvědomí přitahuje strašlivé obrázky z podsvětí? Bojíte se rádi? Pak vězte, že zlověstní „obyvatelé“ tohoto domu vás budou děsit na každém kroku a vám se po setkání s nimi budou zdát zlé sny ještě týden po tom. Tento zážitkový dárek je pro silné nátury.  Pro ty kdo milují horory, kdo se rádi bojí. Slabé povahy ať zůstanou doma!

Na každém kroku, nová hrůza

Při návštěvě Domu strachu se budete cítit jako hrdina těch nejhorších hororových filmů. Zde, v strašlivém a černém labyrintu, budete čekat na příšery, vlkodlaky, strašidla a další hrůzy. Tato šílenost způsobí, že se možná nebudete bát, ale jen smát. Ano chladná hrůza se často proměňuje v uvolněné veselí ze skutečnosti, že to vše je jen JAKO. Není to opravdové, přesto tak děsivé.  Snad vaše vědomí pochopí, že všechno v tomto domě je falešné a nepřinese vám ujmu na psychice. Připravte se na obrazy neskonalé hrůzy.

Pro zajímavost odkud pochází strach?

Od starověku strach vykonával ochrannou funkci. Chránil nás před nebezpečím. Mnoho lidí se instinktivně bojí hadů … jde o předání po předcích. Koneckonců, strach mnohdy pomáhá přežít, neboť jste více opatrní a obezřetní. Strach způsobuje, že lidé mají náhlý zájem utéct, když narazí na něco, co jejich mozek považuje za nebezpečí. Mnoho lidí se bojí výšek, přestože nikdy nespadli.  Strach umožňuje se člověku vyhnout případnému nebezpečí, pokud je to možné.

Pojďte se bát a navštivte s námi strašidelný bar!

Ohlasy

LENKA BENEŠOVÁ   27 listopadu 2017

Po dlouhé době bar, kde člověk najde nevšední zážitky a super prostředí. Příjemný a milý personál v super hororových kostýmech.  Za mě super a určitě se vrátíme.

 

VENDULA VLASATÍKOVÁ   23 listopadu 2017

Naprostá pecka a nezapomenutelný zážitek!!!

Okomentovat