facebook_pixel

Nezapomenutelný zážitek s večeři na Vltavě

Simona Horackova

Každý národ má řeku, kterou si považuje více než ostatní. Rusové mají Volhu, Egypťané Nil, Američani Mississippi a tak bychom mohli pokračovat. A to nejsou jen řeky, jedná se o veletoky, které spojují osudy lidí, země a historii dohromady. Češi mají Vltavu, která se tiše plazí metropolí.  Kolikrát jedete nebo se procházíte kolem řeky a přemýšlíte, jaká by asi byla romantická večeře na Vltavě. Jaký by to asi byl zážitek. Jako zprostředkovatelé zážitku romantická večeře na Vltavě můžeme dle zkušenosti našich klientů konstatovat, že jde skutečně o nezapomenutelný zážitek.

Perlou České republiky na Vltavě je Praha

Naše metropole patří mezi nejoblíbenější města v Evropě díky své bohaté historii, kulturnímu a ekonomickému životu. Centrum Prahy – Pražský hrad leží na vysokém břehu Vltavy. Po staletí se řeka podílela na všech oblastech života země, chránila, poskytovala zázemí, jídlo, práci – vše, co je pro život potřebné.  Kde jinde požádat svou milovanou o ruku.  Romantická večeře na Vltavě je vskutku pro tento účel dokonalá. Malebná vltavská krajina je krásná kdykoliv v roce a nábřeží podél jejích břehů a mostů jsou opravdovými díly architektonického umění.

Vecerni Vltava

Již není důvod se trápit s dárkem pro svou drahou polovičku

Praha je úžasným místem pro prožití příjemných chvil. Věcný dárek se okouká, ale romantická večeře na Vltavě se vaší lásce hluboko vryje do srdce a paměti. Plavba lodí po Vltavě přinese nejen skvostný zážitek, ale také se letmo dotknete historie. Během plavby se můžete kochat pohledem na již zmíněný Pražský hrad, Malou stranu, podplutí vltavských mostů s ozářeným Karlovým mostem – další fantastický zážitek. Národní divadlo, Tančící dům, Vyšehrad … je toho ke koukání mnohem víc. Reference jsou skvělé.  Nastal ten pravý čas na objednávku originálního dárku.

 

Okomentovat