facebook_pixel

Oslavte jaro s vydatnou porcí zážitků

Renata Blažková

I když se to na první pohled nezdá, jaro se nám pomaličku blíží… Všichni se už těší na rozkvetlé stromy, první paprsky lehkého slunce a azurově modrou oblohu…

 

A my rozhodně nechceme být pozadu! Proto jsme vám připravili zážitky, díky nimž na tohle jaro už nikdy nezapomenete 🙂 !

Pro nesmělé romantiky:

Řekněte upřímně, kdy jste naposledy jezdili na koni? Jen co sluníčko zasvítí, udělejte si výlet na Karlštejn! Projděte si hrad a okolí, ochutnejte něco dobrého k jídlu… A na závěr se vyhoupněte do sedla statného grošáka, který vám ukáže okolí z trochu jiné perspektivy!

 

Můžete si naplánovat romantiku pro dva nebo výlet pro celou rodinu. Objevte překrásné luhy a háje ve středočeském kraji, okolí hradu Karlštejn nebo Velkou Ameriku. Není lepšího pocitu, než cítit vůni koňské hřívy a pálení sluníčka v zátylku. Tak šup, je čas osedlat!

 

Pro náročné dámy: 

Rády byste si užily jaro, ale váš chlap není co k čemu? Seberte kamarádku a vyražte na víkend  na dámskou jízdu do Bechyně v jižních Čechách! Chcete vědět, co tam pro vás bude připraveno?

 

V penzionu na vás bude čekat láhev šampaňského – protože dámská jízda musí být za všech okolností stylová! Oba dva dny na vás bude čekat přepychová snídaně (s možností donášky až do postele) a dvouchodové menu. Pro vaše tělo bude připravena masáž lávovými kameny a detoxikační čokoládový zábal. Po odpočinku využijete možnost profesionálního líčení a kosmetického poradenství. Zbytek času můžete strávit procházkami po malebném okolí a pitím vína v přilehlých hospůdkách… Nevím jak vy, ale podle mě je tohle jaro, jak se patří!

 

Pro vyznavače moderní technologie: 

Pokud nejste zrovna outdoorový člověk, ale spíš nadšenec moderní vědy, pak vám doporučujeme vyzkoušet hry ve virtuální realitě. Budete vidět, slyšet a hýbat se, stejně jako kdybyste tam byli! 

 

Můžete si vybrat dvě hry, které si zaručeně budete pamatovat až do konce života! Repertoár sestává z dvou hororových (zombie a strašidelný dům) a dvou akčních her (střílečka a boj s mečem). Virtuální realita nabízí nové spektrum zážitků, které byste si neměli nechat ujít!

Pro adrenalinové nadšence: 

Je adrenalin vaše druhé jméno? Chtěli byste aspoň na chvilku hodit problémy za hlavu a žít teď a tady? Pak vyzkoušejte tandemový paragliding v Beskydech

Prostě se rozběhnout a letět! Ovládání padáku má na starosti instruktor, takže vy se můžete naplno ponořit do zážitku a kochat se okolím. Staňte se na okamžik ptákem, který krouží krajinou a má výsostný nadhled o všem pod sebou… Máte na to odvahu?

 

Pro ty, které přepadla jarní deprese: 

Jaro působí na každého odlišně, a velké množství lidí pravidelně propadává jarní depresi. Nic vás nebaví, vše je otravné, nejraději byste se schovali doma a s nikým nemluvili… Tělo je těžké a nemá zájem o žádnou aktivitu…

 

Při záchvatu deprese a vzteku má každý chuť rozbít první věc, která mu přijde pod ruku… Umíte si představit, že by vás v tu chvíli zavřeli do místnosti, kterou můžete rozmlátit? Antistresová terapie v té nejjednodušší podobě! Místnost plná reálných předmětů, které nejsou již nikomu k užitku. Vybijte ze sebe zuřivost a vraťte se domů plní života, ochotni čelit veškerým nástrahám světa!

 

Naservírovali jsme vám řádnou dávku zážitků, se kterými si užijete jaro – ať už je to vaše oblíbené období, anebo ne! A který zážitek byste si na jaro vybrali vy?

Okomentovat