facebook_pixel

Poslední nákup na Štědrý den

Jana Prascakova

Že to není možné?  Je to možné.  Na našem zážitkovém portálu je skutečně možné uskutečnit poslední nákup na Štědrý den tedy na poslední chvíli. Pak jen stačí zakoupený dárek přeposlat na váš email, kde ho vytisknete. Samozřejmě nebudou chybět ani slevové kódy na nákupy a dárkové poukazy k Vánocům. Další dobrá zpráva!  U nás se ceny nenavyšují jako v jiných agenturách!  Takže nákup zážitkového dárku se vám u nás vyplatí po všech stránkách. Proč se trápit s výběrem dárku, když je to tak jednoduché?  Již se nemusíte děsit, že vám zbývá málo času do Vánoc.  S námi vše vyřešíte i na Štědrý den – nezapomeňte! Dárkové poukazy k Vánocům máme pro vás připravené.

 

Originální, romantické a adrenalinové dárky letí

Všichni toužíme darovat svým blízkým dárky, na které tak rychle nezapomenou. A toho docílíte pouze se zážitkovými dárky – splníte svým nejbližším sny a touhy. Jen v takovém dárku lze naleznou svou novou vášeň. Vybrat každý rok dárky, které zaujmou, není jednoduché – tvrdý oříšek na rozlousknutí. Díky naší agentuře se vaši milovaní mohou podívat na svět z ptačí perspektivy nebo si dopřát zážitek v podobě simulace volného pádu, masáže, romantická večeře, seskok padákem v tandemu. Potřebujete se zbavit stresu? Je vám k dispozici místnost, kde můžete roztřískat, co vás napadne.

Krabicka a Stips

Jedinečné zážitky na stips.cz

Zážitky – to je zkušenost na celý život. Hmotný dárek udělá radost na krátkou chvíli, kdežto adrenalinový nebo romantický zážitek si nesete sebou celý život. Život sebou přináší mnohé zážitky, o které ovšem mnohokrát nestojíme. Máte jedinečnou příležitost si vybrat jen takový, jež potěší vás i vaší drahou polovičku. Náš tip na dárek pro muže – jízda v BMW, Ferrari či Lamborghinu. Zájem je i o vojenské vozidla jako je tank nebo obrněný transportér.  Zážitek již přináší výběr zážitkových dárků z našeho portálu.  Je to na vás! Přejeme šťastnou ruku!

Do konce měsíce rozdáváme 200 Kč na nákupy, stačí když zadáte kód „Vanoce2017″ během objednávky a dostanete slevu

Okomentovat

Top zážitky