facebook_pixel

Proč zážitky jsou lepší než hmotné dárky?

Huy Ha Duy

Jednoduchá otázka, protože jedinečný zážitek si neseme ve své paměti celý život, zatímco hmotné dárky se časem okoukají.  A to je důvod, pro můžeme zážitky jako dárek jen doporučit. Často jsme při výběru dárků bezradní.  Kulaté narozeniny, povýšení v práci, promoce, svatba, existuje spoustu příležitostí, kdy chceme oslavence patřičně oslnit a potěšit. Vždyť významných událostí je v našem životě jako šafránů. A proto je důležité vymyslet dárek, na který se nezapomíná, který si v srdci obdarovaná osoba ponese až do konce svého života. A kde jinde, nežli na našem portálu plných zážitků hledat originalitu, vzrušení, adrenalin, romantiku, relax, potěší i nějaká bláznivina, příkladně simulátor volného pádu pro jednoho a dva šílence. Zažít volný pád i sílu hurikánu s rychlostí vzduchu až 270km/h se prostě neodmítá.

Kienova houpacka 2

ZÁŽITKY A DOBRODRUŽSTVÍ JAKO DÁREK

Vybrat originální dárek na našem portálu je tak snadné.  Nevšední zážitek přinášejí i únikové hry. Vesmírná virtuální hra vás přenese do jiného časoprostoru.  Budete mít hodinu na to se vrátit v pořádku na Zem, což nebude vůbec jednoduché. Skvěle si hru užijete v týmu, může se účastnit až šest členů. Pokud je oslavenec denně připoután k počítači, kde hraje své oblíbené hry, tak mu rozhodně tento zážitkový dárek udělá větší radost než bonboniéra, nové papuče a dvoustovka v obálce. Máme vybraný dárek pro teenegera. Skočíme o půl století zpátky a koukneme se na vhodné zážitkové dárky pro seniory. Pivní lázeň, to se bude dědečkovi líbit a bábinku můžeme strčit do čokolády.  Zajisté by zvládli i vyhlídkový let v balonu.  Tutovka – oběd na lodi nebo romantická večeře pro dva v luxusním hotelu … mňam!

Úniková hra – co to vlastně znamená?

SUPER ZÁŽITKY! VÝBĚR NECHÁME NA VÁS

Jo zážitky, to máme rádi! A výběr je opravdu luxusní – od extrémních zážitků, po různé wellness programy, romantické procházky až po jízdu v luxusním autě, nechybí střelba z vojenských zbraní nebo svět nevidomých. Tím rozhodně nekončíme! Což takhle se vydat v Praze do Vietnamu? Že to není možné?

Masaz s horkymi kameny
Na STIPS je možné všechno!

Okomentovat