facebook_pixel

Hodnocení 2311 recenzí o zážitcích

Proč máme tolik recenzí? Záleží nám na kvalitě poskytovaných služeb. Naše zákazníky, kteří již využili zážitek, požádáme o udělení hodnocení. Za vyplněnou recenzi zážitku od nás totiž získáte doživotní slevu 150 Kč na každý nákup.

 • L

  Hodnocení na:

  Balíček 10 lekcí s osobním trenérem

  5
  img img img img img

  Tak jsem si řekla, že po tom celoročním odkládání potřebuju někoho, kdo mě bude u cvičení hlídat a donutí mě do toho. :D Tak jsem objednala 10 lekcí. Jsem v půlce a nemůžu si stěžovat. Trenér mě vždy nahecuje a já podám pořádnej výkon! :D

 • L

  Hodnocení na:

  Vyhlídkový let balonem – Black Friday

  5
  img img img img img

  Kamarádka se mnou odmítla jít, prej na to nemá odvahu, tak jsem šel sám. :D Byl jsem ráda, že něco takovýho v Karlovarským kraji máme, takže jsem toho hned využil. Dost jsem si to užil, bylo skvělý všechno vidět z výšky. :)

 • P

  Hodnocení na:

  Pilotem nanečisto: Instruktážní let

  5
  img img img img img

  Můj manžel, když byl ještě malej kluk, tak chtěl být pilotem. Nakonec se k tomu nedostal a dělal úplně jinou práci. Letos měl kulatiny, takže jsem zvolila právě tento zážitek, aby si mohl splnit svůj dětský sen. Byl nadšený jako malý kluk. Objednání temrínu bylo rychle, což jsme ocenili, protože se manžel nemohl dočkat. Jeho radost byla úžasná.

 • V

  Hodnocení na:

  Hororová virtuální realita pro 5 osob

  5
  img img img img img

  Naše parta miluje horory a často plánujeme horové večery. Tentokrát jsme si to chtěli vyzkoušet na vlastní kůži. My holky jsme měli trochu strach, protože nikdy nevíte, co vás čeká. Kluci si to užili a furt nás strašili. Už hledáme další hororovou únikovku, je to vážně zábava.

 • M

  Hodnocení na:

  Potápěčšký kurz pro pokročilé: Advanced Open Water Diver

  5
  img img img img img

  Absolvovala jsem základní kurz a tentokrát jsem si pořidila i tento pro pokročilé. Potápění miluju, ale nikdy jsem neměla čas se tomu věnovat. Až tyto kurzy mi to umožnili. Instruktor se mi věnoval, se vším mi pomáhal a všechno dobře vysvětlil. Za mě doporučuji všem, co chtějí poznat svět pod vodou. :)

 • a

  Hodnocení na:

  Seznamovací základní ponor: Discovery Ponor Basic (volná voda)

  5
  img img img img img

  lom byl nádherný a dost jsem ocenila že jsem to měla blízko a nemusela jsem jezdit daleko. naučila jsem se spoustu užitečných věcí a moc se mi zážitek líbil.

 • V

  Hodnocení na:

  Limuzína i supersport, jízda ve voze Tesla Model S

  5
  img img img img img

  Rezervace termíu a místa byla rychlá a snažili se mi vyhovět podle mých požadavků. To moc oceňuju, protoetože to se jen tak nevidí. Autíčko bylo krásný a jízda v něm byl sen!

 • T

  Hodnocení na:

  Celodenní kurz snowboardingu

  5
  img img img img img

  Koupil jsem si snowboard a delší dobu jsem se na něm chtěl naučit. Ale nnikdy nebyla příležitost, tak jsem dostal od rodičů tenhle celodenní kurz a musím říct, že to bylo vážně super. Hodně jsem se toho naučil a už se těším, až začnu snowboardovat pravidelně.

 • M

  Hodnocení na:

  Simulátor volného pádu HURRICANE

  5
  img img img img img

  No.... Abych pravdu řekl... Myslel jsem si, že mě to nezaujme tolik, jako skok padákem.... Ale tohle bylo taky super až mě to i překvapilo!!! Příště vezmu i manželku.

 • J

  Hodnocení na:

  Střelecký kurz Sniper pro 2 osoby

  5
  img img img img img

  Odhodlala jsem se jít na tento kurz, ale jen pod podmínkou, že půjde manžel se mnou. Pro něj to byl splněný sen, pro mě to bylo něco nového před čím jsem měla respekt. Ale bylo to nakonec super, oba jsme si to fakt užili. Instruktor nám se vším pomohl, byl moc milý.

 • M

  Hodnocení na:

  Poznej svět nevidomých pro 3 osoby

  5
  img img img img img

  Tohle je něco neuvěřitelnýho a já moc moc obdivuji slepé lidi. Není to jednoduché, vše jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži. Směkám před slepými lidmi klobouk, opravdu, mají můj obdiv. Tuhle výstavu by měl vyzkoušet každý.

 • K

  Hodnocení na:

  Instruktážní let, pilotem na zkoušku

  5
  img img img img img

  To byla ale parádní zkušenost! Jako malej jsem chtěl být pilotem, ale nevyšlo to. Tak jsem si to vyzkoušel alespoň v dospělosti. Termín jsem chtěl mít objednaný co nejdřív a oni mi vyhověli, takže rozhodně dávám 5 hvězdiček!

Napište komentář

5