facebook_pixel

Natáčení a focení služby

Huy Ha Duy

Vážený obchodní partnere,

v současnosti pracujeme na zkvalitnění nabídky a propragace produktů za účelem navýšení provedených nákupů v našem e-shopu Stips.cz. Za tímto účelem se na Vás obracíme s následujícím návrhem.

Abychom mohli vytvořit kvalitnější obsah, který sdílíme se zákazníky, a s jehož pomocí jim Vaše produkty nabízíme, potřebujeme získat náležité množství kvalitního materiálu. Jistě budete souhlasit, že k získání takového materiálu nejlépe poslouží osobní zkušenost. Právě proto bychom Vás chtěli požádat o možnost vyzkoušet si některé Vámi provozované zážitky, které na našem portálu nabízíme.

S pomocí profesionálů tak získáme kvalitní fotografie a videa přímo z akce a naši copywriteři načerpají inspiraci pro vytvoření relevantních a především lákavých textů pro popisky produktů, články na blog, bannery, newslettery a podobně. Budeme zkrátka moci vytvářet hodnotnější nabídky, kterými získáme nové zákazníky, kteří budou chtít vyzkoušet Vaše služby.

Věříme, že je tento návrh oboustranně výhodný, ale uvědomujeme si, že pro Vás z přijetí našeho návrhu neplyne okamžitý efekt. Proto bychom se rádi předtím, než podnikneme další přípravné kroky, nejprve informovali, zda byste byli ochotni nám volný přístup k vybraným zážitkům nebo zážitku do budoucna poskynout.

One Comment

  • Zuzana Eliášová

    Ano

Okomentovat

Top zážitky