facebook_pixel

Dárky k příležitosti

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Trápíte se někdy s tím, jaký dárek by udělal vašemu blízkému radost? Jaký dárek dát svým rodičům, prarodičům, sestře, bratrovi, partnerovi, tetičce, strýčkovy, vnoučatům, dětem? Každý má jiný vkus, každému se líbí něco jiného, ale my věříme, že z naší nabídky si určitě vyberete.

Co takhle dárkový poukaz? V naší nabídce je pro vás připraveno mnoho skvělých dárků pro všechny možné příležitosti. Skvělými dárky jsou nejrůznější zážitky. Speciálně pro dámy v naší nabídce najdete například make-up kurz nebo beauty day, v kterém se paním i slečnám dostane profesionální péče a skvěle si při něm odpočinou. Relax si lze dopřát také při čokoládové masáži.

+
Číst více »

Mnoho skvělých zážitkových poukazů u nás naleznete pro milovníky adrenalinu. V nabídce je například řízení tréninkového typu tanku nebo tanku VT-55 nebo dárek nejen pro řidiče, kterým je kurz extrémní jízdy a smyku. Při něm se naučíte dobře reagovat na nebezpečné situace, což vám může klidně i zachránit život. Pořádnou dávku adrenalinu nabízí také bungee jumping, zorbing nebo jízda na motokárách. Milovníky aut jistě potěší jízda ve sportovním voze. Milovníci přírody budou jistě nadšeni, když se budou moci projet po krajině na koni.

Nezapomněli jsme ani na zážitky, které potěší i žaludek. Co takhle kurz vaření, degustace šampaňského nebo soukromá coffee tour pro pražských kavárnách? Milovníky kávy takový dárek jistě potěší.

Už jste se někdy koupali v pivě? Zajímavý zážitek pro vaše blízké může být výlet do pivních lázních. Užít si pohodu a vychutnat si mok skvělého piva o té správné teplotě? Pro milovníky tohoto typicky českého nápoje to bude jistě to pravé.

Pro umělecké duše může být skvělým dárkem kurz profesionálního fotografování. Po jeho absolvování se obdarovaný naučí vytvářet nádherné fotografie a objeví na svém fotoaparátu funkce, do kterých možná doposud nevěděl.

Máme pro vás opravdu dárky k různým příležitostem. Pro jednotlivce i pro páry, pro ženy i pro muže, pro mladší i starší generaci. Stačí si jen vybrat.