facebook_pixel

Dárek k Velikonocům

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Na Velikonoce lidé slaví, kromě křesťanského připomínání si ukřižování, vzkříšení a nanebevstoupení Ježíše Krista, také příchod jara a s ním slunečního a hezčího počasí. Po chmurné zimě lidé začínají opět více cestovat, jezdit na výlety, chodit na túry, provozovat venkovní sporty. Prostě si užívají krásného počasí. Kam na Velikonoce vyrazit a jaké zážitky si užít? Nějaké kreativní nápady najdete i u nás.

+
Číst více »

Máme tu něco například pro milovníky adrenalinu, hororová virtuální realita, adrenalinová projížďka bugy, řízení bojového tanku, bungee jumping, zorbing, adrenalinová jízda na čtyřkolce, tandemový seskok a mnoho dalšího. Na své si přijdou i milovníci rychlých vozů.

Když je teplo, co takhle během velikonočních svátků s přáteli či rodinou vyrazit třeba na paintball nebo lekce tenisu? Milovníky aut jistě potěší jízda ve sportovním voze. Milovníci přírody budou jistě nadšeni, když se budou moci projet po krajině na koni. Říká se, že není hezčí pohled na svět, než z koňského sedla.

Nezapomněli jsme ani na zážitky, které potěší i žaludek. Co takhle kurzy vaření, degustace šampaňského, piva, whisky, či oběd nebo večeře na lodi? Milovníky kávy by mohla zajímat Coffee tour po pražských kavárnách. Už jste se někdy koupali v pivě? Zajímavý zážitek může být výlet do pivních lázních. Užít si pohodu a vychutnat si mok skvělého piva o té správné teplotě? Pro milovníky tohoto typicky českého nápoje to bude jistě to pravé.

Po těžké zimě můžete své tělo z relaxovat během masáží, kdy se o vás postarají profesionálové. Nebo si užijte Rybičkovou pedikúru, aroma terapeutickou masáž či sladkou čokoládovou masáž.

Pro umělecké duše může být skvělým dárkem kurz profesionálního fotografování. Po jeho absolvování se obdarovaný naučí vytvářet nádherné fotografie a objeví na svém fotoaparátu funkce, do kterých možná doposud nevěděl.