facebook_pixel

Dárek ke dni matek

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Den matek je dnem, kdy by měla rodina oslavovat svoji matku. Nejen děti, ale také manžel, by měl své manželce popřát vše nejlepší ke dni matek. Poděkujte své drahé za vše, co pro vás dělá. Pokud květina nebo přáníčko nestačí a chcete své mamince nebo manželce udělat opravdu velkou radost, je na čase k této příležitosti vybrat speciální dárek.

+
Číst více »

Hmotné dary jsou fajn, ale člověk si stejně nejlépe pamatuje situace. Co takhle vaši maminku obdarovat na den matek nějakým hezkým zážitkem. Jakým? To už je na vás. Vy ji přeci znáte nejlépe.

Matky to mají někdy opravdu těžké. Celé dny stojí u plotny, smejčí celý barák nebo byt, perou, žehlí, přitom chodí do práce a starají se o děti a často i o manžela. Někdy se opravdu nezastaví. Dopřejte ji alespoň u příležitosti svátku matek trochu pohody.

V naší nabídce najdete mnoho skvělých dárků v podobě zážitků. Mezi nimi i takové, kdy si žena dopřeje naprostý relax a pohodu – masáže lávovými kameny, aromaterapeutické masáže, masáž v pohodlí domova, medovou masáž, léčivou masáž nebo masáž celého těla. Každá žena se ráda líbí. V nabídce najdete také make-up kurzy či kosmetické procedury. Která žena by si to nenechala líbit? Toho obskakování kolem všech členů rodiny je někdy opravdu dost. Konečně někdo bud obskakovat jí.

Jsou tu ale i další možnosti. Je vaše maminka milovnice vaření či pečení? Dobrým typem na dárek by pak mohl být třeba kurz zdobení perníčků či kurz vaření. Pro gurmánky je zase připravena například degustace šampaňského.

Jestli je vaše maminka dobrá ve zpěvu nebo ji zpěv baví. Může být zajímavým dárkem také poukaz na profesionální tvorba vlastní písně v nahrávacím studiu.

Akční maminky může naopak potěšit adrenalinový zážitek. Ať už skydiving, bungee jumping, zorbing nebo rychlá jízda.

Každá matka je jiná a má jiné zájmy. Věříme však, že u nás najdete správný dárek ke dni matek i pro tu svou.