facebook_pixel

Dárek ke dni otců

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Den otců se slaví třetí neděli v červnu. V některých zemích se tento významný den váže ke svátku sv. Josefa, tedy 19. března. Počátky tohoto svátku sahají až do roku 1910. Třetí červnová neděle se jako Den otců stala oficiálně v roce 1966 a to díky Americkému prezidentovi Lyndonu Johnsonovi.

+
Číst více »

Den otců, to je možnost obdarovat někoho, kdo Vás pravděpodobně vychovával. Dárek ke dni otců, Vám dává možnost ukázat, jak moc Vám záleží na osobě, která tu pro vás byla od dětství.

Vymyslet dárek na den otců může být někdy celkem oříšek. Často pak skončíme u klasických dárků jako jsou kravaty, zápisníky, knihy a podobně. A co se letos pořádně předvést a darovat dárek, na který váš otec nezapomene? Co darovat zážitek ke dni otců a vytvořit, tak ze dne otců 2017 nezapomenutelný den?

Tady je pár typů od nás.

Neznám moc malých kluků, kteří by se netoužili stát se vojáky. Z kluků se stanou chlapci, kluci, pak muži, a hlavně naši otcové, ale tenhle jejich dětský sen v nich zůstává nehledě na věk. A proč jim tento jejich sen nesplnit? Věnujte dárek na den otců, který v očích Vašich otců vykouzlí ty malé jiskřičky nadšení, které měli, když byly malí a prováděli lumpárny.

Můžete jim věnovat zážitek v podobě paintballu, pokud mají rádi pohyb, akci a strategii, tohle je ten pravý zážitek pro ně. Nebo si mohou zastřílet z opravdových armádních zbraní. Jedna z nejproslulejších armádních zbraní na světě – Kalašnikov. Z téhle zbraně si jen tak někde zastřílet nikdo nemůže, ale Váš otec tu možnost mít může, pokud se rozhodnete mu darovat zážitek na den otců. Zároveň si vyzkouší, jak moc kope výstřel z revolveru Rugar. Ale ještě je tu jedna možnost, můžete mu zařídit akční vojenský den, kde si opravdu na vlastní kůži vyzkouší, jaké by to bylo, kdyby se jeho dětské sny nezměnily, anebo si připomene, jaké to bylo v době, kdy plnil povinnou branou povinnost.

Létání není v dnešní době nic zvláštního. Létáme za prací, na dovolenou nebo jen tak na víkend, třeba do Paříže. Létání se pro nás stalo naprosto běžnou věcí, která nás zrovna moc neohromí. Ale co takový simulovaný volný pád? To už zní rozhodně zajímavěji než služební cesta do Berlína. A co paragliding, takový výhled z okýnka Airbusu rozhodně Váš otec neuvidí. A pokud má Váš otec opravdu rád výzvy, co mu jako dárek ke dni otců darovat tandemový seskok? Ať už si vyberete jakýkoli zážitek, tak na tenhle den otců Váš otec rozhodně nezapomene.

Každý muž má rád auta. Že to je ale pořádný předsudek? No, možná ano, ale upřímně, jaký otec by dokázal zapomenout na jízdu ve Ferrari? Že Váš otec sporťáky moc nemusí a že by to byla nuda? Nevadí, zážitek na den otců může být i adrenalinová superjízda na čtyřkolce. S tou rozhodně po asfaltu jezdit nebude. Ale pokud hledáte něco opravdu extra, máme pro Vás typ. Dárek ke dni otců v podobě řízení bojového tanku T55. To je opravdu zážitkem, na který se zapomenout nedá. Jen těžko by mohl někdy v životě řídit něco většího než tank. Navíc, v tomhle případě se bude opravdu cítit jako Král silnic.

Ať už darujete Vašemu otci jakékoli dárky ke dni otců, darujte je s láskou. Nedávejte je z povinnosti, jen proto, že je den otců. Naši otcové jsou lidé, kteří nás vychovávali, vštěpovali to, jak bychom se měli chovat a hodně věcí se kvůli nám vzdali. Proto si při výběru dárku dejte na čas, pořádně se zamyslete, který dárek ke dni otců by tomu Vašemu udělal největší radost. A pamatujte při tom na to, že život máme jen jeden, a proto by měl stát za to. Každý z nás se bojí různých věcí, ale někdy je fajn strach překonat a zkusit něco nového. Protože právě tyhle věci nám dokazují, že žijeme. Hmotné věci, které si kupujeme nás časem omrzí a nahradíme je něčím jiným. Knížku dočtete azaložíte do knihovny. Ale zážitek, to je něco jiného. Vzpomínky na okamžiky, kde jsme udělali něco, co nám pořádně zvedalo adrenalin nám nikdo nevezme. Ale hlavně, nikdy je ničím nenahradíme. Stejně tak, jako ničím nenahradíme naše otce.