facebook_pixel

Dárek ke svatbě

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Svatební dar se někdy vymýšlí opravdu složitě. Často hledáme něco originálního, co novomanžele potěší. Hlavně, aby nedostali deset sad příborů, několik mixérů, pánviček a podobně. Hledáte vhodný svatební dárek? Jak svatební dárky jsou lepší, než nějaký skvělý zážitek, na který obdarovaní jen tak nezapomenou? U nás máte z čeho vybírat. Připravili jsme pro vás kopu skvělých nápadů na zážitkové poukazy. Některé dokonce pro dva. Podívejte se, jaké originální dárky ke svatbě jsme si pro vás nachystali.

+
Číst více »

Vynikajícím svatebním darem může být například vyhlídkový let balónem. Novomanželé se pokochají krásným pohledem z koše balónu a budou volní jako ptáci. Pokud se ve výškách zrovna necítí, je tu i jiná varianta. Můžou vyzkoušet chutný oběd nebo večeři během plavby na lodi. Pokud jsou milovníci tance, výborným tipem na dárek může být poukaz na taneční kurzy. Kubánská salsa nebo bachata může být to pravé.

Máme tu samozřejmě i mnoho dárků pro milovníky adrenainu. Je libo simulátor volného pádu, bungee jumping, zorbing, snowkiting, adrenalinový paragliding v tandemu. Pro méně otrlé nabízíme například střelbu z armádních zbraní, motokárové závody, kurz potápění, kurz jízdy na motorce, školu smyku, jízdu ve sportovním voze, jízdu na trikke či vyjížďku na koních po krásné krajině.

Není nad to si pořádně odpočinout. I takové dárky u nás najdete. Například wellness pobyt pro dva v Jeseníkách, romantický pobyt v hotelu Panská, rybičková pedikúra, čokoládovou i jiné druhy masáží, pobyt v pivních lázních a podobně.

Nebo patří novomanželé k milovníkům kávy či kavárenským povalečům? Pak je skvělým tipem na dárek poukaz na Prague coffee tour. Najdete tu však i degustaci whisky, kurzy vaření a další gastronomické dárky.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady. Doufáme, že vás některý dárek z naší nabídky zaujme a obdarovaného potěší.