facebook_pixel

Dárek na Vánoce

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte dobrý tip na dárek k Vánocům? Vybrat ten správný dárek, bývá někdy docela těžké. Nebaví vás už klasické okoukané dárky a hledáte něco originálního? Co třeba zajímavý zážitek? Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho skvělých tipů na dárky k Vánocům. V nabídce je mnoho skvělých zážitků, na který jejich příjemce jen tak nezapomene.

+
Číst více »

Pokud hledáte vhodný dárek pro ženu, většina si potrpí na krásu nebo se ráda nechá hýčkat. V nabídce máme velké množství různých typů masáží, kosmetické procedury nebo wellness. Některé ženy mají, stejně jako muži, rády adrenalin, můžete jim zkusit pořídit třeba seskok padákem, bungee jumping, zorbing, jízda v obrněném transportéru a mnoho dalších podobných zážitků.

Muži si zase potrpí na rychlá auta, proto může být skvělým dárkem škola smyku, jízda ve sportovním voze nebo motokárové závody.

Kdo by si rád nepochutnal na dobrém jídle či pit? Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, jsou dobrými tipy na dárky k Vánocům pro každého. Můžete pořídit poukaz na degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Pokud obdarovaný rád vaří, může si své dovednosti zdokonalit při kurzech vaření. Mnoho lidí také neodolá šálku kávy. Pro její milovníky, dnes některým říkáme kavárenští povaleči, zde máme například tour po pražských kavárnách s ochutnávkou té nejlepší kávy.

Mezi originální dárky pro ženy i muže mohou patřit také taneční kurzy, poukazy do muzeí, lekce zpěvu, vinařský kurz, pivní lázně, kurzy profesionálního fotografování. Fantazii se meze nekladou. Vybrat skvělý dárek na Vánoce může být opravdu těžké, ale věříme, že s námi najdete ten pravý. Možná mezi našimi zážitky najdete i zajímavé dárky na Vánoce pro děti.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy obdarovanou znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.