facebook_pixel

Dárek z lásky

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Chcete svého partnera obdarovat a hledáte vhodný dárek z lásky, který mu nebo jí udělá radost? Jaký je lepší dárek z pravé lásky, na který obdarovaný jen tak nezapomene? U nás máte z čeho vybírat. Připravili jsme pro vás kopu skvělých nápadů na zážitkové poukazy. Některé si můžete užít dokonce ve dvou. Podívejte se, jaké originální dárky z lásky jsme si pro vás nachystali.

+
Číst více »

Vynikajícím dárkem může být například vyhlídkový let balónem. Pokochejte se krásným pohledem z koše balónu a buďte volní jako ptáci. Pokud se ve výškách obdarovaný zrovna necítí, je tu i jiná varianta. Můžete vyzkoušet chutný oběd nebo večeři během plavby na lodi. Pokud vás partner či partnerka miluje tanec, výborným tipem na dárek může být poukaz na taneční kurzy salsy či bachaty.

Máme tu samozřejmě i mnoho dárků pro milovníky adrenainu. To může být ten pravý dárek pro muže z lásky. Je libo simulátor volného pádu, bungee jumping, zorbing, snowkiting, adrenalinový paragliding v tandemu. Pro méně otrlé nabízíme například střelbu z armádních zbraní, motokárové závody, kurz potápění, kurz jízdy na motorce, školu smyku, jízdu ve sportovním voze, jízdu na trikke či vyjížďku na koních po krásné krajině. Samozřejmě může být plný adrenalinu i dárek z lásky pro ženu.

Není nad to si pořádně odpočinout. I takové dárky u nás najdete. Například wellness pobyty, romantické pobyty, rybičkovou pedikúra, čokoládovou i jiné druhy masáží, pobyt v pivních lázních a podobně.

Nebo patří obdarovaný k milovníkům kávy či kavárenským povalečům? Pak je skvělým tipem na dárek poukaz na Prague coffee tour. Najdete tu však i degustaci whisky, kurzy vaření a další gastronomické dárky.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady. Doufáme, že vás některý dárek z naší nabídky zaujme a obdarovaného potěší.