facebook_pixel

Dárky k maturitě

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte vhodný dárek k maturitě pro svou dceru, syn, vnuka, vnučku, sourozence či kamaráda? Třeba si vyberete zrovna u nás. Dárky k maturitě u nás můžete vybírat z mnoha oblastí, i když zvolit ten správný, bývá někdy docela těžké. Každého zajímá něco jiného. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. Nabízíme je mnoho skvělých zážitků. Věcné dárky jsou fajn, ale zážitky bývají nezapomenutelné a vryjí se oslavenci do srdce.

+
Číst více »

Každý člověk má jiné záliby. Něco jiného se líbí ženám, něco jiného zase mužům. Někteří lidé mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití, zajdou do wellness centra nebo si užijí vodních radovánek. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, jsou také dobrými tipy na dárky. Nebo by si příjemce vašeho dárku rád odpočinul a zregenerovat své tělo ve wellness, na masáži nebo v sauně. Někteří lidé zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě se sportovními aktivitami. Vymyslet originální dárek k maturitě, může být někdy opravdu oříšek.

Z adrenalinových zážitků nabízíme například jízdu ve sportovním voze, bungee jumping, zorbing, skydiving, Kieneovu houpačku, snowkiting, flyboard, kurz potápění, jízdu bugy, a mnoho dalších šíleností. Zajímavým a v dnešní době velmi užitečným dárkem může být také kurz sebeobrany. Dobrou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách. Pokud chcete něco méně akčního, nabízíme jízdu na segwayi, únikové hry, kurz jízdy na motorce, jízdu na čtyřkolce, kurz landkitingu, paintball, skákání na obřích trampolínách nebo vyjížďku na koni do přírody. Při těchto aktivitách zaručujeme mnoho zábavy.

Pokud obdarovávaný občas rád zavede řeč na témata spojená s armádou a vojenstvím, máme zajímavé zážitky spojené i s tímto tématem. Líbit by se vám mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Kdo by odolal dobrému jídlu či pití? Příjemně překvapit může třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete okusit degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Pro milovníky hudby máme kurz hry na klavír, možnost profesionálně si nahrát vlastní píseň nebo lekce kubánské salsy. Pokud váš známý rád fotí, pořiďte mu kurz profesionálního fotografování.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady. Věříme, že maturant bude mít z některého z výše uvedených dárků obrovskou radost.