facebook_pixel

Dárky k Mezinárodnímu dni žen

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Každý rok se 8. března slaví mezinárodní dne žen. Tento svátek, který by nám měl připomínat úspěchy žen, boj za potlačení diskriminace a rovnost mezi mužským a ženským pohlavím, se slaví po celém světě. V České republice na něj občas zapomínáme. Ale co zkusit si alespoň letos na Mezinárodní den žen 2017 vzpomenout a překvapit tak své milé ženy? Určitě jsou ve vašem okolí ženy, které jsou pro vás ve vašem životě důležité – maminka, babička, sestra, dcera, přítelkyně, manželka… Už jste přemýšleli, milí muži, čím je letos překvapíte?

+
Číst více »

Dárky pro MDŽ nemusí být drahé nebo luxusní. Jde hlavně o to, překvapit své oblíbené dámy a dát jim vědět, že jste šťastní, že jsou součástí vašeho života. A jaké jsou ty nejlepší dárky ke dni žen? Nejobvyklejším dárkem, který se ke dni žen dává, je květina. I když je to tak trochu klišé, květina nikdy neurazí. A na výběr máte z řezaných nebo těch, které se prodávají v květináčích. Například taková orchidej není k zahození.

Dalším fajn dárkem by mohla být kniha nebo film na DVD. Jasně, že ji můžete pozvat i do kina. Alespoň z toho budete mít něco i vy. Žádná žena nepohrdne ani parfémem nebo dekorativní kosmetikou. Hlavně, aby jí to vonělo. Měli byste tedy dobře znát její vkus. V obchodě si můžete nechat vytvořit i hezké balíčky s koupelovými přípravky, jako jsou mýdla, olejíčky či sůl do koupele. Dárkových sad najdete velký výběr. Populární jsou také vonné svíčky.

Kde jakou ženu jistě také potěší, nebo příjemně překvapí, pokud jí muž uvaří. Pokud se vám nechce vařit, večeře nebo pozvání na skleničku to jistí. Také můžete jednoduše zajít do našeho eshopu a koupit tam nějaký dárek. Od masáže, kurzů až po plavby, nebo hmotnější dárky jako šperky, oblečení, sortiment je široký a fantazii se meze nekladou. Dejte ale pozor, abyste si kvůli tomu nemuseli brát půjčku.

Jestliže jste na tom opravdu bídně s penězi a nemáte už v kapse ani pětník, můžete zkusit svou zručnost a vytvořit vlastnoručně vyrobené přání nebo cokoliv jiného, co zvládnete. Ruční výroky jsou osobité, originální a jistě mile překvapí.