facebook_pixel

Dárky k narozeninám

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte vhodný dárek k narozeninám pro svou drahou polovičku, pro otce, matku, prarodiče, sourozence, kamaráda, kamarádku či někoho dalšího? Třeba si vyberete zrovna u nás. Dárky pro k narozeninám u nás můžete vybírat z mnoha oblastí. Vybrat ten správný, bývá někdy docela těžké. Každého zajímá něco jiného. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. V nabídce je mnoho skvělých zážitků. Věcné dárky jsou fajn, ale zážitky bývají nezapomenutelné a vryjí se oslavenci do srdce.

+
Číst více »

Každý člověk má jiné záliby. Něco jiného se líbí ženám, něco jiného zase mužům. Někteří lidé mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití, zajdou do wellness centra nebo si užijí vodních radovánek. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, jsou také dobrými tipy na dárky. Nebo by si příjemce vašeho dárku rád odpočinul a zregenerovat své tělo ve wellness, na masáži nebo v sauně. Někteří lidé zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě se sportovními aktivitami. Vymyslet originální dárky k narozeninám, dá někdy pořádně zabrat.

Z adrenalinových zážitků nabízíme například jízdu ve sportovním voze, bungee jumping, zorbing, skydiving a mnoho dalších šíleností. Zajímavým a v dnešní době velmi užitečným dárkem může být také kurz sebeobrany. Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách.

Pokud obdarovávaný občas rád zavede řeč na témata spojená s armádou a vojenstvím, máme zajímavé zážitky spojené i s tímto tématem. Líbit by se vám mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Kdo by odolal dobrému jídlu či pití? Příjemně překvapit může třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete okusit degustaci piva, whisky nebo šampaňského.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady.