facebook_pixel

Dárky k Valentýnu

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Dejte svému protějšku k Valentýnu krásný dárek, na který jen tak nezapomene. Dokažte své lásce city něčím zvláštním a romantickým. Máme pro vás několik tipů na dárky k Valentýnu, které jsou vhodné pro ženy i pro muže.

+
Číst více »

Už vás nudí ohrané dárky jako kytky, bonboniéry, večeře při svíčkách nebo plyšáci a chtěli byste tento den zamilovaných něčím ozvláštnit? Na Valentýna se dá vymyslet i něco originálnějšího. Největší radost bude mít váš partner nebo partnerka, pokud tento čas strávíte spolu, ničím nerušeni. Ale čím více neobyčejných zážitků spolu budete mít, tím více na tento den budete vzpomínat a zapíše se nejen do vaší paměti, ale také do vašich srdcí.

Zajímavým zážitkem pro vás oba může být například muzeum lásky, kde mají tam kolem 300 exponátů s tématikou lásky a sexuální tématikou. Pro pořádnou dávku romantiky jsou skvělé různé pobyty pro páry, třeba zámku. Takový pobyt nabízí třeba zámek Bechyně.

Velkou romantiku můžete zažít také na noční plavbě po Vltavě. Jen si to představte. Vy, váš partner, noční Praha, Vltava, na pozadí hraje příjemná hudba a ještě si k tomu můžete dát skleničku něčeho dobrého nebo něco dobrého zakousnout.

Jste milovníky piva? Koupat se společně se svým partnerem či partnerkou v pivě, pít ho v neomezeném množství a ještě si při tom užívat relax? V pivních lázních je tohle možné.

Milujete tanec? Co takhle taneční kurz? Tancem plným vášně a romantiky je například salsa. Jestliže jste spíše milovníky něčeho extrémnějšího a láká vás adrenalin, mohli byste před romantickými zážitky dát přednost třeba skydivingu, bungee jumpingu, simulátoru volného pádu nebo zorbingu. Zajímavým, nevšedním a originálním dárkem k Valentýnu může být také romantický let v soukromém letadle.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, vyberete si některý z těchto skvělých zážitků nebo zůstanete u klasik, určitě pro vás bude tento den výjimečný. Strávíte ho přeci s tím, koho milujete.