facebook_pixel

Dárky k výročí

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Máte výročí svatby, vašeho seznámení, vztahu a podobně? Hledáte vhodný dárek pro svého protějška? Jaký je lepší dárek k výročí seznámení či svatby, než nějaký skvělý zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene? U nás máte z čeho vybírat. Připravili jsme pro vás kopu skvělých nápadů na zážitkové poukazy. Některé si můžete užít dokonce ve dvou. Jak jinak nejlépe oslavit výročí než společně? Podívejte se, jaké originální dárky k výročí jsme si pro vás nachystali.

+
Číst více »

Vynikajícím dárkem k výročí může být například vyhlídkový let balónem. Pokochejte se krásným pohledem z koše balónu a buďte volní jako ptáci. Pokud se ve výškách zrovna necítíte, je tu i jiná varianta. Můžete vyzkoušet chutný oběd nebo večeři během plavby na lodi. Pokud jste milovníci tance, výborným tipem na dárek může být poukaz na taneční kurzy. Salsa nebo bachata může být to pravé.

Máme tu samozřejmě i mnoho dárků pro milovníky adrenalinu. Je libo simulátor volného pádu, bungee jumping, zorbing, snowkiting, adrenalinový paragliding v tandemu. Pro méně otrlé nabízíme například střelbu z armádních zbraní, motokárové závody, kurz potápění, kurz jízdy na motorce, školu smyku, jízdu ve sportovním voze, jízdu na trikke či vyjížďku na koních po krásné krajině.

Není nad to si pořádně odpočinout. I takové dárky u nás najdete. Například wellness pobyt pro dva v Jeseníkách, romantický pobyt v hotelu Panská, rybičková pedikúra, čokoládovou i jiné druhy masáží, pobyt v pivních lázních a podobně.

Nebo patří oslavenci k milovníkům kávy či kavárenským povalečům? Pak je skvělým tipem na dárek poukaz na Prague coffee tour. Najdete tu však i degustaci whisky, kurzy vaření a další gastronomické dárky.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady. Doufáme, že vás některý dárek z naší nabídky zaujme a obdarovaného potěší.