facebook_pixel

Dárky ke kulatinám

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte vhodný dárek ke kulatým narozeninám pro svého blízkého, spolupracovníka, učitele nebo šéfa? Třeba si vyberete zrovna u nás. Dárky ke kulatinám u nás můžete vybírat z mnoha oblastí, i když zvolit ten správný, bývá někdy docela těžké. Každého zajímá něco jiného. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. Nabízíme je mnoho skvělých zážitků. Věcné dárky jsou fajn, ale zážitky bývají nezapomenutelné a vryjí se oslavenci do srdce.

+
Číst více »

Každý člověk má jiné záliby. Něco jiného se líbí ženám, něco jiného zase mužům. Někteří lidé mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití, zajdou do wellness centra nebo si užijí vodních radovánek. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, jsou také dobrými tipy na dárky. Nebo by si příjemce vašeho dárku rád odpočinul a zregenerovat své tělo ve wellness, na masáži nebo v sauně.

Někteří lidé zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě se sportovními aktivitami. Vymyslet originální dárek ke kulatinám, může být někdy opravdu oříšek.

Z adrenalinových zážitků nabízíme například jízdu ve sportovním voze, bungee jumping, zorbing, skydiving, Kieneovu houpačku, snowkiting, flyboard, kurz potápění, jízdu bugy, a mnoho dalších šíleností. Právě zde se možná skrývá ten správný dárek ke kulatinám pro muže. Zajímavým a v dnešní době velmi užitečným dárkem může být také kurz sebeobrany. Dobrou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách. Pokud chcete něco méně akčního a sháníte spíše dárek ke kulatinám po ženu, nabízíme jízdu na segwayi, únikové hry, kurz jízdy na motorce, jízdu na čtyřkolce, kurz landkitingu, paintball, skákání na obřích trampolínách nebo vyjížďku na koni do přírody. Při těchto aktivitách zaručujeme mnoho zábavy.

Pokud obdarovávaný občas rád zavede řeč na témata spojená s armádou a vojenstvím, máme zajímavé zážitky spojené i s tímto tématem. Líbit by se vám mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Kdo by odolal dobrému jídlu či pití? Příjemně překvapit může třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete okusit degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Pro milovníky hudby máme kurz hry na klavír, možnost profesionálně si nahrát vlastní píseň nebo lekce kubánské salsy. Pokud váš známý rád fotí, pořiďte mu kurz profesionálního fotografování.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady. Věříme, že oslavenec bude mít z dárku, který vyberete, obrovskou radost.