facebook_pixel

Dárky pro radost

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

V dnešní úspěchané a hektické době je velmi obtížné si vzít čas pro sebe, nadělit si dárek pro radost a jen tak si užít volnou chvilku. A když už tohle člověk udělá, začne mít výčitky, že vlastně ten čas mohl investovat lépe a mohl si koupit za své težce vydělané peníze něco lepšího.

+
Číst více »

A co by jste řekli na to, pořídit si dárek pro radost ve formě zážitku? Na zážitek Vám zůstanou vzpomínky, které jen tak nezmizí. A pokud si vyberete zážitek, díky kterému zase o trochu posunete své hranice a zažijete pořádnou dávku adrenalinu, litovat času a peněz rozhodně nebudete.

Zážitků, které mohou být Vašimi dárky pro radost máme celou řadu. Tak například co si zkusit být v Praze 24 hodin bez domova? To je slušný adrenalin ne? Díky tomuhle zážitku se na svět kolem sebe budete dívat úplně jinak. Všichni hledáme to pověstné štěstí, tohle Vám ukáže, že štěstí se dá najít v těch maličkostech, které jsou pro nás běžné a které už ani nevnímáme.

Máte rádi asijskou kuchyni, ale nebaví Vás pořád někam chodit? V tom případě, by jste si mohli pořídit dárek pro radost v podobě Kurzu vaření – asijské kuchyně, kde Vás kuchaři naučí, jak si svoje oblíbené jídlo připravit u sebe doma.

Pánové si mohou jen tak, pro radost dopřát Jízdu ve sportovním autě Ferrari nebo Lamborghini. To je rozhodně zážitek, který si většina z nás nedopřává každý den.

Pro dámy je tu například Rybičková pedikúra, kam mohou vzít i kamarádku a pokud raději odpočívají při sportu, co spojit příjemné s užitečným a začít chodit na Kurz sebeobrany pro ženy?

Pokud rádi trávíte čas dohromady můžete společně zažít pocit, jaké to je, být uzavřeni v plastové kouli a kutálet se z kopce. Říká se tomu Zorbing a věřte, že je to návykové.

Vyberte si jakýkoli zážitek, který Vás zaujme a veřte, že peněz ani času litovat nebudete, protože na tenhle dárek se opravdu nezapomíná.