facebook_pixel

Dárek pro bratra

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Má váš bratr narozeniny, svátek nebo je jiný významný den, ke kterému byste mu chtěli dát dárek? Vybrat ten správný dárek pro bratra, bývá někdy docela těžké. Pokud přemýšlíte, jaký je ten pravý, zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že najdete to pravé pro toho svého.

+
Číst více »

Každý muž má jiné záliby. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití anebo si zajdou do wellnes centra. Jiná zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě s tím. Vymyslet správné dárky pro bratra dává ženám někdy zabrat. Věříme však, že tu najdete to pravé.

Z adrenalinových zážitků je skvělý například kurz jízdy na motorce nebo jízda ve sportovním voze. Který muž by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Určitě i váš brácha. Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách.

Ale nabízí se i nemotorové aktivity, jako skidiving, bungee jumping, zorbování, kurz street fightingu, potápění nebo snowkiting. Pro nadšence akčních filmů je připraven kurz kaskadéra. Který muž se nechtěl alespoň na chvíli stát akčním hrdinou?

Pro muže, kteří si potrpí na věci kolem vojenství, armády a zbraní, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Který muž odolá dobrému jídlu či pití? Hezký dárek pro bráchu je třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete zkusit degistaci piva, whisky nebo šampaňského.

Anebo mu dopřejte trochu relaxace. Po náročné práci si zaslouží trochu odpočinku a pro tyto příležitosti tu máme různé masáže a wellness pobyty.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Vy svého přítele znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.