facebook_pixel

Dárek pro dědečka

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949
Hledáte vhodný dárek pro dědečka? Ať už k narozeninám, k Vánocům, k svátku, výročí nebo mu chcete jen tak udělat radost? Třeba si vyberete zrovna u nás. Dárky pro dědečka se mohou týkat mnoha oblastí, ovšem vybrat ten správný, bývá někdy docela těžké. Každého muže zajímá něco jiného a také záleží, kolik vašemu dědečkovi je a jak je aktivní. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. V nabídce je mnoho skvělých zážitků.

+
Číst více »

Každý muž má jiné záliby. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití, zajdou do wellness centra nebo si užijí vodních radovánek. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, by mohly být pro vašeho dědečka to pravé. Nebo by si váš dědeček mohl odpočinou a zregenerovat své tělo ve wellness, na masáži nebo v sauně. Někteří aktivní zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě se sportovními aktivitami. Vymyslet správný dárek pro dědu, dává někdy zabrat.

Z adrenalinových zážitků by pro dědečky mohla být zajímavá jízda ve sportovním voze. Který muž by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách. Záleží na to, jak aktivní a odvážný váš děda je.

Pro muže, kteří mají rádi věci spojené s vojenstvím, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, jízda v obrněném transportéru, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Kdo by odolal dobrému jídlu či pití? Hezké dárky pro dědu jsou třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete zkusit degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Váš děda si určitě pochutná.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy svého dědu znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.