facebook_pixel

Dárek pro manžela

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Dárek pro manžela, vybrat ten nejlepší je skoro nesplnitelný úkol, alespoň pro nás ženy. Vždycky se snažíme vybrat perfektní dárek. Jenže ono je to složité. Většinou si lámeme hlavu tak dlouho, až nakonec zase skončíme u klasiky a vůbec svoji drahou polovičku nepřekvapíme. Ale letos to bude jiné, prostě musí. Jestli máte i vy takové předsevzetí, tak rozhodně čtěte dál.

+
Číst více »

Perfektní dárek, tedy alespoň podle nás, musí v sobě obsahovat prvky adrenalinu, zábavy a napětí. Dárek má být něco co si člověk užije, ne to co potřebuje nebo co se mu hodí. Takové věci si může koupit sám, ale věci ve kterých jsou ty tři zmíněné prvky, to jsou obvykle věci, které si jen tak nekoupíme. Dárky pro manžela, které v sobě tyhle prvky obsahují, těch u nás najdete celou řadu.

Tak například mu můžete dopřát Kurz potápění. Tohle je zážitek při kterém objeví úplně jiný svět a při každém ponoru pod hladinu, to bude pokaždé jedinečné. Navíc, tuhle dovednost využije i při společných dovolených.

Nebo snad miluje armádu a rád vzpomíná na svoji brannou povinnost nebo se mu naopak branná povinnost vyhnula, ale rád by si vyzkoušel, jaké to je v armádě? Není nic jednodušího než mu věnovat jako dárek žážitek v podobě Akčního vojenského dne nebo samotný Armádní výcvik. Pokud si chce hlavně vyzkoušet střelbu ze zbraní, které může používat jen armáda, v tom případě, dárek pro manžela, ten správný dárek, bude rozhodně zážitek s názvem Střelba z armádních zbraní. Navíc je tato akce určená pro dvě osoby, takže může sebou vzít nejlepšího kamaráda nebo klidně Vás.

Pokud je spíš na to, co se pohybuje po silnicích, zařiťte mu Jízdu v obrněném transportéru BVP. Tedy, na ty silnice se asi spíše hodí něco, co má čtyři kola, jako třeba Ferrari a to mu zařídíte tak, že mu darujete Jízdu ve sportovním voze Ferrari a nebo třeba Lamborgini.

Že to pořád není nic moc? Dárek pro manžela, který ho zaručeně dostane, je Výcvik jednotky rychlého nasazení. Během dne si může například vyzkoušet osvobození rukojmích.

Takže dámy, letos se Vám opravdu povede vybrat perfektní dárek.