facebook_pixel

Dárek pro muže

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Vybrat dárek pro muže a je jedno jestli je to přítel, kamrád, bratr, otec, děděček nebo kolega z práce. Najít dárky pro muže je prostě složité. Většinou skončíme u klasiky, jako je parfém, kniha, kravata, zápisník. Když od nás muž dostane už potřetí stejný dárek nebo velmi podobný, může to naznačit, že jsme si s výběrem moc nelámali hlavu. Ale opak je většinou pravdou. Ať už dáváme dárek jakémukoli muži, většinou nám na něm záleží, co mu to dokázat tím, že mu dáme žážitek, na který jen tak nezapomene?

+
Číst více »

Co vsadit při výběru dárku pro muže na prvek adrenalinu? Ukažte mi muže, který by zapomněl na den, kdy řídil tank VT-55. Pokud má muž, kterého chcete obdarovat rád moderní technologie, co ho nechat přenést do virtuální reality? S námi to problém nebude, zařídíme mu dárek v podobě hororové hry, kterou pocítí doslova na vlastní kůži.

Další tipy na dárky pro muže nemusí být nutně adrenalinové, ale naopak velmi odpočinkové a uklidňující, například taková degustace Single malt whisky, to je dárek pro muže, který potřebuje vypnout a pořádně si odpočinout. Můžete si být jistí, že během degustace, vypne všechny mobily, počítače, tablety,přestane hledat wifi a bude se soustředit pouze na nezapomenutelnou kouřovou chuť.

Klasické dárky jsou nuda, jestli si tohle také myslíte, podívejte se na naše tipy na dárky pro muže a vyberte mu zážitek, na který jen tak nezapomene.

Na našich stránkách najdete tipy na dárky pro může, které rozhodně nebudou nuda. Tak mrkněte.