facebook_pixel

Dárky pro kluky

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Dárky pro kluky jsou někdy peklo, zvláště pro dívky. Co jim darovat? Dárky pro kluky teenagery jsou ještě celkem v pohodě, ale co těm starším? Vybrat ten správný dárek, bývá někdy docela těžké. Pokud přemýšlíte, jaký je ten pravý, zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký dárek vyberete.

Každý kluk má jiné záliby. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití anebo si zajdou do wellness centra nebo si užijí vodní radovánky. Jiní zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě s tím. Vymyslet správný dárek pro kluka jakéhokoliv věku, dává ženám někdy zabrat. Věříme však, že tu najdete to pravé.

+
Číst více »

Z adrenalinových zážitků je skvělý například kurz jízdy na motorce nebo jízda ve sportovním voze. Který kluk by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách.

Ale nabízí aktivity i z jiného soudku, třeba skidiving, bungee jumping, zorbování, kurz street fightingu, potápění nebo snowkiting. Pro nadšence akčních filmů je připraven kurz kaskadéra. Který kluk by se nechtěl alespoň na chvíli stát akčním hrdinou?

Pro kluky, kteří si rádi hrají na vojáky či mají prostě jen rádi věci spojené s vojenstvím, armádou a zbraněmi, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Kdo by odolal dobrému jídlu či pití? Hezký dárek pro kluka je třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete zkusit degustaci piva, whisky nebo šampaňského.

Anebo mu dopřejte trochu relaxace. Každý si občas zaslouží trochu odpočinku a pro tyto příležitosti tu máme různé masáže a wellness pobyty.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Vy ho znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.