facebook_pixel

Dárky pro muže k narozeninám

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Slaví váš muž narozeniny? Určitě přemýšlíte nad dárkem, který by mu udělal radost. Jenže většinou máme tendenci sklouznout k bežným typům dárků, ale co se letos předvést a darovat mu zážitek? Zážitek vytvoří v mysli Vašeho muže vzpomínku, která jen tak nevybledne.

Naše doporučení na dárek pro muže k narozeninám je jednoduché, dejte mu věc, kterou by si sám nekoupil. Nedávejte mu nic co potřebuje, ale co chce.

+
Číst více »

My pro Vás takové tipy na dárky pro muže k narozeninám máme.

Vždycky se snažíme najít perféktní dárek. A neměl by tento perfektní dárek v sobě obsahovat prvky adrenalinu, zábavy a napětí? Dárek k narozeninám pro muže by měl být nezapomenutelný, stejně jako den, kdy se narodil muž, který je vyjímečný pro Vás dámy.

Na silné zážitky se nezapomíná a Vy určitě taky chcete, aby se na Váš dárek nezapomnělo a zároveň mu splnit jeho dětský sen. Darujte mu například Výcvik jednotky rychlého nasazení. Pokud Váš muž miluje akční filmy, tenhle dárek ho rozhodně potěší. Nebo mu darujte Kapitánský kurz, díky kterému se stane vůdcem malého plavidla. Neznám muže, který by nebyl nadšený z dárku v podobě jízdy ve Ferrari. Komu se v životě poštěstí, aby řídil bagr? Váš muž takové štěstí mít může a to jen díky Vám, pokud se rozhodnete darovat mu k narozenínám zážitel v podobě Bagrování na zkoušku.

Miluje Váš muž, kromě Vás, ještě pořádnou dávku adrenalinu? Rád posouvá hranice svých možností? Dárek pro muže k narozeninám, který rád vystupuje ze své komfortní zóny může být i tandemový seskok. To je toriž pořádný kus od hranice, kde končí pohodlí.

Teď už je jen na Vás, jakým zážitkem zařídíte, aby den kdy se narodil byl znovu nezapomenutelný.