facebook_pixel

Dárky pro šéfa

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Máte za úkol vymyslet dárek pro šéfa nebo dárek pro šéfku? No, nedostali jste zrovna jednoduchý úkol. V zásadě máte dvě možnosti, darovat jen malou pozornost a nebo originální dárek, na který se jen tak nezapomíná. Že jste malou pozornost darovali už několikrát a nevíte, co by to mělo být dalšího? V tom případě zvolte variantu číslo dvě a darujte originální dárek v podobě zážitku. A věřte, že na tento dárek jen tak nezapomene. Zážitků máme celou řadu.

+
Číst více »

Tak například, jako originální dárek pro šéfa můžete zvolit Degustaci single malt whisky, kde ho seznámí s tradicí, výrobou a degustací tohoto nápoje. Věřte, že během těchto desítek minut naprosto přestane myslet na práci a bude se soustředit jen na nezaměnitelnou kouřovou chuť. Pokud má Váš šéf rád svobodu, adrenalin a vodu, můžete mu jako dárek darovat Kapitánský kurz – vůdce malého plavidla, kde absolvuje nejen teoretické ale i praktické zkoušky a stanese se opravdu kapitánem malých plavidel. Vzpomínka na tenhle dárek mu opravdu zůstane.

Nebo mu snad chcete dopřát větší porci adrenalinu? Není vůbec žádný problém. Darujte mu Akční vojenský den, kde pozná, jaké by to bylo, kdyby se rozhodl stát vojákem, tak jako malý kluk určitě chtěl.

Bagrování na zkoušku, další dárek pro šéfa, který ho opravdu potěší. Po instruktáži se naučí sám řídit bagr a jeho úkolem bude udělat pořádnou díru do země. A něco takového, jen tak řídit opravdu nebude. Originální dárky pro šéfa, těch u nás najdete celou řadu.

Sháníte dárky pro šéfku? Jedním z dárků, které ji můžete darovat jsou různé wellness zážitky. Každý z nás občas potřebuje chvilku pro sebe a odpočívat. A věřte, že taková masáž lávovými kameny ji rozhodně nerozlobí. Nebo ji chcete dát wellness dárek, ale masáž je klasika? V tom případě ji můžete darovat Rybičkovou pedikúru a to rovnou pro dva, takže může vzít klidně i kamarádku.

Je Vaše šéfka akční a má ráda adrenalin? V tom případě by ji mohl udělat velkou radost Simulátor volného páda, kde si vyzkouší jaké je létání ale v bezpečí. Tohle pro ni nic není? Tak můžete Vaší šéfce darovat Akrobatický let. A věřte, že tohle ji adrenalin opravdu zvedne.

Můžete vybírat z celé řady zážitků, které vytvoří opravdu nezapomenutelný vzpomínku. A o to přece jde. Každý chce, aby jeho dárek byl nezapomenutelný a aby se tomu, komu ho darujeme, líbil. A dárek v podobě zážitku, kdy si bude moci vyzkoušet věci, které nikdy v životě nedělal, je přece něco na co se nezapomíná.