facebook_pixel

Dárky pro švagra

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Má váš švagr narozeniny, svátek nebo je jiný významný den, ke kterému byste mu chtěli dát dárek? Je pro vás těžké něco pro něj vymyslet? Pokud přemýšlíte, jaký dárek by byl pro vašeho švagra ten pravý, zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Možná vás něco zaujme. Najdete tu jistě ten pravý dárek i pro svého švagra.

+
Číst více »

Každý muž si potrpí na něco jiného. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití atd. Věříme však, že ten správný dárek pro švagra tu najdete.

Z adrenalinových zážitků je skvělý například kurz jízdy na motorce nebo jízda ve sportovním voze. Který muž by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách.

Ale nabízí se i nemotorové aktivity, jako skidiving, bungee jumping, zorbování, kurz street fightingu, potápění nebo snowkiting. Pro nadšence akčních filmů je připraven kurz kaskadéra. Který muž se nechtěl alespoň na chvíli stát akčním hrdinou?

Pro muže, kteří si potrpí na věci kolem vojenství, armády a zbraní, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Který muž odolá dobrému jídlu či pití? K dispozici jsou taktéž různé degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Anebo mu dopřejte masáž? Po náročné práci si zaslouží trochu odpočinku a příjemné relaxace.

Pokud jste si z našich zážitků nevybrali nebo se nemůžete rozhodnout, je tu možnost také sestavení jednoho balíčku obsahujícího více zážitků.