facebook_pixel

Dárky pro učitele

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Vysvědčení, maturita, maturitní ples, to všechno jsou příležitosti k tomu, abyste obdarovali svého učitele. Nebo také jen proto, že je vaším oblíbeným a máte ho rádi. Dárky pro učitelky a učitele se jistě občas hodní, i pokud mají narozeniny a vy byste jim jako třída chtěli udělat radost, spojit se a darovat jim něco hezkého. Někteří učitelé jsou morousové a nejsou u studentů či žáků moc oblíbení. Jsou ale i tací, na které nikdy nezapomenete, máte je rádi a vážíte si toho, jak k vám byli vstřícní a co vás naučili.

+
Číst více »

Mnoho učitelů s námi stráví mnoho let a jsou skoro jako součást naší rodiny. Proč jim tedy někdy neudělat radost hezkým dárkem.

Vhodný dárek pro pana učitele by mohl být například kapitánský kurz. Třeba je zrovna vás učitel milovníkem lodí, plavby, moře a snil o tom, že se jednou naučí řídit loď. Bungee jumping, jízda ve sportovním voze, jízda na motokárách, paragliding, kurz jízdy na motorce, kurz potápění, kurz extrémní jízdy nebo kurz snowkitingu se může osvědčit jako skvělý dárek pro třídního učitele, který má rád adrenalin a nestačí mu ten, který každý den zažívá se svými studenty. Pro milovníky akčních filmů by mohl být úžasným dárkem kurz kaskadéra.

Pokud jste si se svým učitelem občas připadali tak trochu jako na vojně, mohl pro něj by být vtipným ale velice zajímavým dárkem třeba akční vojenský den, jízda v obrněném transportéru, řízení bojového tanku, armádní výcvik nebo třeba střelba z armádních zbraní.

Je-li váš učitel nebo učitelka spíše přes dobré jídlo a pití, nabízí se jako dárky i různé degustace a ochutnávky. Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Vy svého učitele znáte přeci jen nejlíp. Navíc v balíčku můžete zkombinovat vícero zážitků.