facebook_pixel

Dárky pro ženy

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte ideální dárek pro ženu? Bojíte se, že zase šlápnete s výběrem vedle? Nechcete svoji drahou polovičku urazit tím, že úplně přesně netrefíte velikost? V tom případě jste na správném místě. Zde je to tipy na dárky pro ženy přímo nabité.

+
Číst více »

Pokud se chcete letos opravdu předvést, obdarujte ji nějakým zážitkem. Pokud máte doma ženu, která miluje zábavu a adrenalin darujte ji akrobatický let. Ale pozor pánové, tahle zábava je opravdu jen pro odvážné ženy, pro ženy, které slovo adrenalin nepoužívají, protože si na něj už zvykly. Pokud je na ni akrobacie už moc, ale létání miluje, dopřejte ji vyhlídkové lety.

Jestli uvažujete o něčem trochu více romantickém, pak jako originální dárek pro ženy se rozhodně počítá létání v balónu. Vezměte sebou láhev šampaňského a o nezapomenutlený zážitek je postaráno.

Svět je prý nádherný z koňského hřbetu. A vy to své lepší polovičce můžete ukázat. Jen málo věcí je romantičtějších než vyjížďka na koních ve dvou. Za to, že jste vymysleli tento originální dárek pro ženu, vás vaše žena bude milovat ještě víc.

Dárky pro ženy v podobě masáží jsou dárkem, který potěší každou ženu. V dnešní uspěchané době ji dáte možnost relaxace, je snad něco lepšího? Máte na výběr z medové, čokoládové a aromaterapeutické masáže a celé řady dalších.

Luxusní dárky pro ženy v sobě pojí, jak wellnes, relax, tak romantiku a to cele ja navíc zabaleno v úhledném balíčku, který tvoří nádherná příroda uprostřed Jeseníků.

Tak pánové, čím překvapíte vaši milovanou?