facebook_pixel

Dárek pro babičku

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Sháníte originální dárek pro babičku? Lámete si hlavu s tím, co jí koupit k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo k nějaké další zvláštní příležitosti? Třeba pro ni vyberete vhodný dárek právě u nás. Vyberte něco speciálního! Dárky pro babičky mohou být různé, ovšem vybrat ten správný, bývá někdy velmi obtížné

+
Číst více »

Už vás nebaví okoukané klasiky jako šperky, květiny, parfémy, drogerie, kosmetika, módní doplňky, oblečení, poukazy na nákupy. Hledáte něco originálního, něco výjimečného? Co třeba zajímavý zážitek? Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. U nás objevíte mnoho neobyčejných dárků pro neobyčejné ženy, třeba právě i pro vaši úžasnou babičku.

Ženy mají různé záliby, většina z nich se však ráda líbí, a to v každém věku! Anebo se nechá ráda hýčkat a pečovat o sebe. Takovým dárkem by jistě nepohrdla ani vaše babička. V nabídce máme velké množství různých typů masáží, kosmetické procedury, kurzy líčení nebo wellness – to mohou být velmi vhodné dárky pro babičku.

Možná vaše babička patří k těm akčnějším a je třeba milovnicí motorismu. Nejen muži si potrpí na rychlá auta, proto i škola smyku, jízda ve sportovním voze nebo motokárové závody mohou být skvělým dárkem. A proč ne pro babičku? Pokud je stále svěží, vitální a plná života.

Některé dámy si rády pochutnají na dobrém jídle či pití. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, by mohly být vhodné dárky pro babičky. Můžete pořídit poukaz na degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Určitě si velice pochutná. Pokud vaše babička ráda vaří, může si své dovednosti zdokonalit při kurzech vaření.

Mnoho žen neodolá šálku kávy. Pro její milovnice zde máme například tour po pražských kavárnách s ochutnávkou té nejlepší kávy. Třeba by na takovou tour vaše babička ráda vyrazila.

Mezi originální dárky pro babičky mohou patřit také taneční kurzy, poukazy do muzeí, lekce zpěvu, vinařský kurz, pivní lázně, kurzy profesionálního fotografování nebo make-up kurzy.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy babičku znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady. Už jste vybrali originální dárek pro babičku?