facebook_pixel

Dárek pro přítelkyni

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Sháníte výjimečný dárek pro přítelkyni? Lámete si hlavu s tím, co jí koupit k narozeninám, k svátku, k Vánocům, k výročí nebo k nějaké další zvláštní příležitosti? Třeba pro ni vyberete vhodný dárek právě u nás. Vyberte něco speciálního! Dárky pro přítelkyni se mohou týkat různých oblastí, ovšem vybrat ten správný, bývá někdy velký oříšek.

+
Číst více »

Už vás nebaví okoukané klasiky jako šperky, květiny, parfémy, drogerie, kosmetika, módní doplňky, oblečení, poukazy na nákupy. Hledáte něco originálního, něco výjimečného? Co třeba zajímavý zážitek? Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. V naší nabídce objevíte mnoho neobyčejných dárků pro neobyčejné ženy.

Ženy mají různé záliby, většina z nich se však ráda líbí.  Anebo se nechá ráda hýčkat a pečovat o sebe. V nabídce máme velké množství různých typů masáží, kosmetické procedury, kurzy líčení nebo wellness. Některé ženy nepohrdnou pořádnou dávkou adrenalinu. Můžete jim tedy zkusit pořídit třeba seskok padákem, bungee jumping, zorbing, jízda v obrněném transportéru a mnoho dalších podobných zážitků. Je vaše přítelkyně milovnice rychlých aut? Nejen muži si potrpí na rychlá auta, proto i škola smyku, jízda ve sportovním voze nebo motokárové závody mohou být skvělým dárkem.

Některé dámy si rády pochutnají na dobrém jídle či pití. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, by mohly být vhodný dárek pro přítelkyni. Můžete pořídit poukaz na degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Určitě si velice pochutná. Pokud ráda vaří, může si své dovednosti zdokonalit při kurzech vaření. Mnoho žen neodolá šálku kávy. Pro její milovnice zde máme například tour po pražských kavárnách s ochutnávkou té nejlepší kávy.

Mezi originální dárky pro přítelkyně mohou patřit také taneční kurzy, poukazy do muzeí, lekce zpěvu, vinařský kurz, pivní lázně, kurzy profesionálního fotografování nebo make-up kurzy.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy obdarovávanou ženu znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady. Už víte, jaký ten nejlepší dárek pro přítelkyni?