facebook_pixel

Dárky pro ženy k narozeninám

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte vhodný dárek pro ženu k narozeninám? Ať už se jedná o dceru, manželku, přítelkyni, babičku, matku, tetu, kolegyni – všechny ženy mají rády podobné věci. Třeba pro ni vyberete vhodný dárek zrovna u nás. Dárky k narozeninám pro ženy se mohou týkat mnoha oblastí, ovšem vybrat ten správný, bývá někdy docela složité. Šperky, květiny, parfémy… už vás nebaví tyto okoukané dárky dávat pořád dokola a hledáte něco originálního? Co třeba zajímavý zážitek? Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. V nabídce je mnoho skvělých zážitků.

+
Číst více »

Každá žena má jiné záliby, většina si však potrpí na krásu nebo se ráda nechá hýčkat. V nabídce máme velké množství různých typů masáží, kosmetické procedury nebo wellness. Některé ženy mají rády adrenalin, můžete jim zkusit pořídit třeba seskok padákem, bungee jumping, zorbing, jízda v obrněném transportéru a mnoho dalších podobných zážitků. Nejen muži si potrpí na rychlá auta, proto i škola smyku, jízda ve sportovním voze nebo motokárové závody mohou být skvělým dárkem.

Některé dámy si rády pochutnají na dobrém jídle či pití. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, by mohly být vhodný dárek pro ženu k narozeninám. Můžete pořídit poukaz na degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Paní učitelka si určitě velice pochutná. Pokud ráda vaří, může si své dovednosti zdokonalit při kurzech vaření. Mnoho žen neodolá šálku kávy. Pro její milovnice zde máme například tour po pražských kavárnách s ochutnávkou té nejlepší kávy.

Mezi originální dárky pro ženy mohou patřit také taneční kurzy, poukazy do muzeí, lekce zpěvu, vinařský kurz, pivní lázně, kurzy profesionálního fotografování nebo make-up kurzy. Fantazii se meze nekladou.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy obdarovávanou ženu znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady. Už víte, jaký dárek k narozeninám pro ženy je ten pravý?