facebook_pixel

Dárky pro dva

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte dárek vhodný pro dva, kde spolu můžete sdílet skvělý zážitek? Jaký je lepší, než nějaký skvělý zážitek, na který se jen tak nezapomene? U nás máte z čeho vybírat. Připravili jsme pro vás kopu skvělých nápadů na zážitkové dárky pro dva. Slavíte výročí, hledáte dárek ke svatbě, k výročí vašich rodičů, prarodičů přátel, dárek pro dvojčata nebo pro někoho dalšího? Doufáme, že si u nás nějaký dárkový poukaz pro dva vyberete.

+
Číst více »

Vynikajícím dárkem k pro dva může být například vyhlídkový let balónem. Pokochejte se krásným pohledem z koše balónu a buďte volní jako ptáci. Pokud se ve výškách zrovna necítíte, je tu i jiná varianta. Můžete vyzkoušet chutný oběd nebo večeři během plavby na lodi. Pro milovníky tance je výborným tipem na dárek poukaz na taneční kurzy. Salsa nebo bachata může být to pravé.

Máme tu samozřejmě i mnoho dárků pro milovníky adrenainu. Je libo simulátor volného pádu, bungee jumping, zorbing, snowkiting, adrenalinový paragliding v tandemu. Pro méně otrlé nabízíme například střelbu z armádních zbraní, motokárové závody, kurz potápění, kurz jízdy na motorce, školu smyku, jízdu ve sportovním voze, jízdu na trikke či vyjížďku na koních po krásné krajině.

Není nad to si pořádně odpočinout. I takové dárky u nás najdete. Například wellness pobyt pro dva v Jeseníkách, romantický pobyt v hotelu Panská, rybičková pedikúra, čokoládovou i jiné druhy masáží, pobyt v pivních lázních a podobně.

Nebo patří obdarovaní k milovníkům kávy či kavárenským povalečům? Pak je skvělým tipem na dárek poukaz na Prague coffee tour. Najdete tu však i degustaci whisky, kurzy vaření a další gastronomické dárky.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Můžete v něm zkombinovat více zážitků dohromady. Doufáme, že vás některý dárek z naší nabídky zaujme a obdarovaného potěší.