facebook_pixel

Vánoční dárek pro přítele

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Už zase vymýšlíte Vánoční dárek pro přítele? Zase si lámete hlavu a říkáte si, že tentokrát vymyslíte opravdu něco extra? Ale stále vás nic nenapadá? Cítíte, že zase skončíte u té pověstné klasiky, kterou od vás dostal už po několikáté? My vám přinášíme několik tipů na Vánoční dárky pro přítele, za které vám váš milovaný protějšek bude opravdu vděčný.

+
Číst více »

Je váš přítel akční typ? V tom případě bude milovat adrenalinové žátky jako třeba Bungee jumping. Tohle je zážitek, který je opravdu adrenalinem přímo nabitý. A co Simulátor volného pádu? Tohle můžete zažít klidně oba dva. Držet se za ruce ve chvíli, kdy se do vás opírá vítr, který ve vás vyvolá pocit, že můžete létat.

Nebo je váš přítel milovníkem počítačových her? V tom případě mu můžete darovat výlet do vesmíru, tedy ne do toho skutečného, ale v rámci virtuální reality to u nás není problém. Nebo si může zahrát Hororovou hru ve virtuální realitě. Nebo v současnoti, tolik oblíbené Únikové hry.

Vyhla se vašemu příteli branná povinnost, ale vy víte, že jeho dětský sen je stát se vojákem? Tak mu ho pojďte splnit. V tomto případě, dárek pro přítele na Vánoce, který mu udělá skutečnou radost by mohl být například Akční vojenský den, kde opravdu pozná, co to znamená stát se vojákem. Nebo by mu stačila Jízda v obrněném transportéru BVP? Pokud víte, že miluje armádu s výběrem v této kategorii rozhodně vedle nešlápnete.

Nebo jako Vánoční dárek pro přítele, můžete zvolit Kurz golfu pro začátečníky nebo Lekce tenisu s profesionálním trenérem, které se nehodí jen úplným začátečníkům. Dobrá rada od profesionála přijde vhod každému.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli zážitek, veřte, že z něj bude mít radost. Proč? Protože je od osoby, kterou miluje a která si našla čas, aby vymyslela dárek, který mu udělá radost