facebook_pixel

Vánoční dárek pro přítelkyni

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte vhodný vánoční dárek pro přítelkyni? Vybrat ten správný dárek, bývá někdy docela těžké ať už pro muže nebo pro ženy v jakémkoliv věku. Už vás nebaví dávat pořád dokola okoukané dárky jako parfémy, oblečení, knihy, domácí spotřebiče, nádobí či nějaké cetky a hledáte něco originálního? Co třeba zajímavý zážitek? Zážitky jsou nezapomenutelné a obdarovaný na ně bude vzpomínat ještě dlouho po té. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký originální a speciální dárek vyberete. V nabídce je mnoho skvělých zážitků.

+
Číst více »

Každá žena má jiné záliby, většina si však potrpí na krásu nebo se ráda nechá hýčkat. V nabídce máme velké množství různých typů masáží, wellness, kosmetické procedury, a kurzy líčení.

Některé ženy mají rády adrenalin, můžete jim zkusit pořídit třeba seskok padákem, bungee jumping, zorbing, jízda v obrněném transportéru, armádní výcvik, paintball, skákání na trampolínách a mnoho dalších podobných zážitků. Nejen muži si potrpí na rychlá auta, proto i škola smyku, jízda ve sportovním voze nebo motokárové závody mohou být skvělým dárkem.

Některé dámy rády pochutnají na dobrém jídle či pití. Věříme, že ochutnávky, degustace či pobyty s dobrým jídlem, by mohly být dobré tipy na vánoční dárky pro přítelkyni. Můžete pořídit poukaz na degustaci piva, whisky nebo šampaňského. Pokud obdarovaná ráda vaří, může si své dovednosti zdokonalit při kurzech vaření. Zajímavý je také umělecký kurz zdobení perníčků. Mnoho žen neodolá šálku kávy. Pro její milovnice zde máme například tour po pražských kavárnách s ochutnávkou té nejlepší kávy.

Mezi originální vánoční dárky pro přítelkyni mohou patřit také taneční kurzy, poukazy do muzeí, lekce zpěvu, lekce hry na hudební nástroj, kurz sebeobrany, vinařský kurz, pivní lázně či kurzy profesionálního fotografování. Fantazii se meze nekladou.

Pokud jste si z nabídky nevybrali, zkuste zvolit přímo balíček na míru. Vy obdarovanou znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.