facebook_pixel

Vánoční dárek pro rodiče

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte skvělé tipy na vánoční dárky pro rodiče? Vánoční dárky pro rodiče se mohou týkat mnoha oblastí, ovšem vybrat ten správný dárek, bývá někdy docela těžké. Každého zajímá něco jiného. Hlavně ženy mívají někdy problém s tím vymyslet, jaký dárek pořídit. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký dárek vyberete.

+
Číst více »

Každý muž i žena mají jiné záliby. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití, zajdou do wellness centra nebo si užijí vodních radovánek. Někteří zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě s tím. Vymyslet správný vánoční dárek pro rodiče, dává někdy zabrat.

Z adrenalinových zážitků je skvělý například kurz jízdy na motorce nebo jízda ve sportovním voze. Který muž by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách. Ale nevylučujeme tyto dárky také pro ženy.

Ale nabízí aktivity i z jiného soudku, třeba skidiving, bungee jumping, zorbování, kurz street fightingu, potápění nebo snowkiting. Pro nadšence akčních filmů je připraven kurz kaskadéra. Který muž by se nechtěl alespoň na chvíli stát akčním hrdinou?

Pro muže, kteří mají rádi věci spojené s vojenstvím, armádou a zbraněmi, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Hezkými vánočními dárky mohou být i zajímavé wellness pobyty, masáže, poukazy na kosmetiku, kosmetické nebo gastronomické kurzy, degustace jídla i pití a podobně. Můžete zkusit degustaci piva, whisky nebo šampaňského.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Vy obdarovaného znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.