facebook_pixel

Vánoční dárky pro kluky

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Hledáte ten nejlepší vánoční dárek pro kluka? Vánoční dárky pro kluky se mohou týkat mnoha oblastí, ovšem vybrat ten správný dárek, bývá někdy docela těžké. Každého zajímá něco jiného. Hlavně ženy mívají někdy problém s tím vymyslet, jaký dárek pořídit. Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Věříme, že zde najdete mnoho inspirace nebo si u nás rovnou nějaký dárek vyberete.

+
Číst více »

Každý kluk má jiné zájmy a koníčky. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití, zajdou do wellness centra nebo si užijí vodních radovánek. Někteří zase rádi sportují a tak může být dárek pro ně spojen právě s tím. Vymyslet správný dárek pro kluka k Vánocům, může být vážně těžké.

Z adrenalinových zážitků je skvělý například kurz jízdy na motorce nebo jízda ve sportovním voze. Který muž by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách.

Ale nabízí aktivity i z jiného soudku – třeba skidiving, bungee jumping, zorbování, kurz street fightingu, potápění nebo snowkiting. Pro nadšence akčních filmů je připraven kurz kaskadéra. Který kluk by se nechtěl alespoň na chvíli stát akčním superhrdinou? Určitě téměř každý!

Pro kluky, kteří mají rádi věci spojené s vojenstvím, armádou a zbraněmi, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Kdo by odolal dobrému jídlu či pití? Zajímavými a hezkými tipy na vánoční dárky pro kluky jsou třeba i degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Můžete zkusit degustaci piva, whisky, šampaňského i jiné.

Anebo mu dopřejte trochu relaxace. Každý si občas zaslouží trochu odpočinku a pro tyto příležitosti tu máme různé masáže a wellness pobyty.

Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Vy ho znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat více zážitků dohromady.