facebook_pixel

Vánoční dárky pro muže

Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Potřebujete poradit?
+420 775 121 949

Pro některé muže je mnohdy těžké vymyslet nějaký dobrý dárek. Hlavně ženy s tím mívají problém. Muži jsou přeci jen trochu jiní a mají jiné zájmy. Voňavka, kosmetika nebo oblečení, co většinou dáváme ženám, na to si moc nepotrpí. Pokud přemýšlíte, jaký Vánoční dárek pro muže – partnera, manžela, otce, bratra, syna, švagra, tchána nebo kamaráda – je ten pravý, zkuste se porozhlédnout v naší nabídce. Možná vás něco zaujme. Věříme, že ano.

+
Číst více »

Každý muž si potrpí na něco jiného. Někteří mají raději adrenalin, rychlá auta, jiní si zase rádi pochutnají na dobrém jídle či pití anebo si zajdou do wellness centra. Vymyslet správné Vánoční dárky pro muže k narozeninám bývá někdy opravdu oříšek. Věříme však, že tu najdete to pravé.

Z adrenalinových zážitků je skvělý například kurz jízdy na motorce nebo jízda ve sportovním voze. Který muž by neměl rád motorky a luxusní rychlá auta? Zajímavou zkušeností je taktéž kurz extrémní jízdy nebo závody na motokárách.

Ale nabízí se i nemotorové aktivity, jako skidiving, bungee jumping, zorbing, kurz street fightingu, potápění nebo snowkiting. Pro nadšence akčních filmů je připraven kurz kaskadéra. Který muž se nechtěl alespoň na chvíli stát akčním hrdinou?

Pro muže, kteří si potrpí na věci kolem vojenství, armády a zbraní, máme také zajímavé zážitky. Líbit by se jim mohl armádní výcvik, výcvik jednotky rychlého nasazení, jízda v obrněném transportéru, akční vojenský den, řízení tréninkového typu tanku nebo střelba z armádní zbraně.

Který muž odolá dobrému jídlu či pití? K dispozici jsou taktéž různé degustace, ať už jídla nebo dobrých nápojů. Anebo mu dopřejte masáž? Po náročné práci si zaslouží trochu odpočinku a příjemné relaxace. Pokud vám ani to nepřijde to pravé ořechové, co takhle vybrat přímo balíček na míru. Vy obdarovávaného muže znáte přeci jen lépe, než my. Navíc v balíčku můžete zkombinovat vícero zážitků.