facebook_pixel

Top 8 únikových her, které musíte navštívit

Šárka Kymplová

Únikové hry se v posledních letech staly oblíbenou aktivitou pro celou rodinu nebo partu kamarádů. Není divů, taková pořádná únikovka nabízí fyzickou nenáročnost, rozmanité úkoly a spoustu zábavy. Skvělou vlastností je také prostředí, ve kterém se odehrává. V letním období můžete zvolit venkovní únikovou hru a naopak v zimním období se můžete zaměřit na ty, které se odehrávají v místnosti.

Sečteno podtrženo, únikové hry jsou prostě tou nejlepší volbou pro malé a velké. Ať už se řadíte mezi profíky nebo začátečníky, jistě oceníte náš seznam zajímavých únikových her, které prostě musíte vyzkoušet. Tak která nejlepší úniková hra vás zaujme nejvíc? 🙂

Pouze pro únikovku Star Wars, foto od provozovatele

1. Úniková hra Star Wars

Popadněte své kamarády a zažijte společně unikátní zážitek na únikové hře, jejímž hlavním tématem je Star Wars! Vaším hlavním úkolem bude najít, ochránit a dopravit robota R2D2 k únikovému modulu. Dokážete společně zdolat všechny nástrahy za 60 minut?

Tato hra je vhodná pro osoby starší 10 let a může se jí účastnit 2-4 osob.

2. VENKOVNÍ ÚNIKOVÁ HRA S ROZŠÍŘENOU REALITOU

Vyzkoušejte si venkovní virtuální hru ve stylu Jamese Bonda, ve které na vás čekají hologramy a interaktivní hádanky. Utajovaný výzkum na ovládnutí lidské mysli se dostal do poslední fáze a vaším úkolem je zastavit šíření viru a zachránit celé lidstvo. Během hry vám bude zapůjčen tablet a ActionPack, se kterým se vydáte na dobrodružství a budete plnit nejrůznější úkoly.

Hra trvá 2,5 hodiny a je určena pro 3-4 osoby.

Ovšem pozor, podobnou únikovou hru máme i v pohádkové verzi, která je vhodná i pro děti! Pohádková úniková hra s rozšířenou realitou se také odehrává venku, je určena pro 3-4 osoby a trvá přibližně 2,5 hodiny. Osvoboďte se svými dětmi svět od příšer a užijte si společně spoustu zábavy.

3. Úniková hra SAW

Jste fanoušci hororu a vždy vás lákalo vyzkoušet si něco takového na vlastní kůži? Pojďte si zahrát takovou hru, která je inspirovaná právě hororem Saw. Čekat vás bude plno smrtících nástrah, pastí a důvtipných léček.

Hra trvá 60 minut a je určená pro 3-5 osob. Koho vezmete s sebou? 🙂

4. GALACTIC PIONEERS: VESMÍRNÁ ÚNIKOVÁ HRA

V této vesmírné hře na vás čeká více jak 50 speciálních rekvizit! Navíc je také doplněna o světelné a zvukové efekty, které zajistí realisticky sci-fi zážitek. Ve hře se stanete členem posádky vesmírné lodi a vydáte se na misi do hvězdného systému. Vaším úkolem bude čelit nečekané události, kterou budete muset co nejdříve vyřešit.

Na vyřešení máte 60 minut a s sebou si můžete vzít 3-4 hráče, koho si vyberete?

úniková hra fredddy krueger

5. ÚNIKOVÁ HRA FREDDY KRUEGER

Jedna dvě, Freddy jde… Tak tuhle říkanku zná určitě každý. Pokud jste fanouškem tohoto slavného hororu, pak se musíte osobně setkat s Freddym v této únikové hře! Tento psychopatický zabiják vám totiž unesl kamaráda a vy ho budete muset vysvobodit. Odhodláte se a uděláte vše pro to, abyste svého kamaráda získali zpět?

Hra je určená pro 2-4 osoby a trvá 60 minut, stihnete to?

6. NA ÚTĚKU – VENKOVNÍ ÚNIKOVÁ HRA

Byli jste neprávem obviněni a při převozu do vězení se vám naskytne příležitost na útěk. Následně se ocitnete uprostřed lesa na neznámém místě a pomocí indícií budete muset najít šerifa, který vás jako jediný může osvobodit od obvinění. Zvládnete očistit své jméno?

Hra trvá 3-4 hodiny a je určená pro 1-4 osoby.

7. ASSASSIN´S GIRL – VENKOVNÍ ÚNIKOVÁ HRA

Ocitněte se v kůži mladé vražednice a postavte se čelem mnoha nástrahám a zapeklitým úkolům. Hrou vás bude provádět mobilní aplikace, ve které najdete také nápovědy pro případ, že si nebudete vědět rady. Ovšem pozor, za každou nápovědu platíte trestným časem! Pokuste se o co nejlepší čas vyřešení a vyhrajte tuto únikovou hru.

Hra trvá 3-4 hodiny a je vhodná pro 2-6 osoby. Už víte, s kým do toho půjdete?

8. CHYŤTE BUREŠE: UNIKÁTNÍ ÚNIKOVKA V PRAZE

Vyzkoušejte si originální únikovou hru, kterou mají na starost dva mladíci z Česka! Vydáte se do „Agroführertu“ a vaším úkolem bude zjistit, jaká tajemství a skandály skrývá Burešova kancelář. Dostanete Bureše do chládku a zachráníte jeho syna?

Únikovka trvá 60 minut a je určená pro 2 osoby.

Okomentovat